reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
Byłam przed 21 na małych zakupach w pobliskim sklepie z Pauliną, przyjemny taki wieczorny spacerek, super - tego mi było trzeba :tak: Teraz siadłam chwilkę z mężusiem ( ogląda Top Gear ), zajadam się pysznymi lodami z kawałkami ciasteczek, mniam.. Uwielbiam takie momenty :zawstydzona/y:

Wam życzę dobrej nocy ;-)
 
Hej.
Ja ostatnio mam mało czasu bo cała trójeczka w domu więc praca non stop.
Wczoraj po raz pierwszy odważyłam się na samodzielną jazdę z trójką dzieci tramwajem. Podróż bardzo udana. Dzieci grzeczne więc bez problemu dotarliśmy do celu podróży czyli do mojej siostry. I tak spędziliśmy u niej cały dzień. A jutro wyjeżdżamy na weekend na wieś. W wakacje jakoś tak ten czas szybciej leci niż normalnie. I właściwie to nie wiem czy to dobrze czy nie.
No i chyba tyle ode mnie bo już mnie wzywają dzieciaczki.
 
Witam się czwartkowo

Wstaliśmy z Ignaśkiem o 6.00 i się przytulamy na kanapie, reszta śpi, a Ignaśkowi zęby będą wychodzić.

Wypad na plażę udał się bardzo. Sasha jak tylko zobaczył ocean to zaczął krzyczeć: woda, woda!!! i jak pognał to tylko się kurzyło. I on i Kaj wrócili cali zapiaszczeni, ale zmęczeni i szczęśliwi! My z Hubertem też. Dawno nie spędzaliśmy ze sobą czasu tak po prostu.

Mama - jak po grillu i jak samopoczucie?

Maureen, AnnaS - u mnie szczepienie tak samo jak w UK. Nie ważą, nie mierzą. Moja pielęgniarka (matka trzech chłopców;-) wie już, że jak ja przychodzę to trzeba wagę wyciągnąć:-))) A centymetr dostałam do domu:-)

Pawimi - wózki zaje....te. No i dość oryginalne hobby.

Joaś - a może jednak faktycznie zwolnij? Lato jest, upały, u Ciebie już połowa. TY masz jakoś USG teraz na dniach, prawda?

U nas leje niemiłosiernie od wczoraj.
Udało nam się jednak znaleźć domek na wakacje choć łatwo nie było. To co w miarę tanie i porządne, zabukowane do września włącznie. To co porządne i wypasione drogie jak pierun. W końcu po 12 telefonach zabukowaliśmy to:

Gleedon House, Coomatloukane, Caherdaniel, Co. Kerry - Self-catering Accommodation in Caherdaniel, Kerry - Rent.ie
 
jestem i ja ;-)
ANAKLIM- samopoczucie si tylko od owulki caly czas boli mnie lewy jajnik-moze to dobry znak:sorry2:a miejsce rewelka-udanego wypoczynku!
WERONICZKA- uper ,ze dalas rade w tramwaju-jak dzieci zdyscyplinowane to sie da:tak::-):-)
MAUREEN- dla tych momentów warto sie trudzic:tak:
teraz mykam na ryneczek po owoce-ja od dzis z 2 bo Zuza caly lipiec w domku:tak:
milusiego dnia!!
 
Dzień dobry :-)

ja dzisiaj jestem uziemiona w domu, bo czekam na kuriera - kupiłam wczoraj online dla Amelki domek do ogródka, o taki :

Buy Playhouse. at Argos.co.uk - Your Online Shop for .

Czas dostawy tak określono - " w godz. 7-18.00. " :baffled: Więc siedzę i czekam, a amelkę już roznosi, bo przeważnie w tym czasie wychodzimy na spacer.


anaklim,

fajny domek, ale najpiękniejszy jest ten widok, już wyobrażam sobie jak wspaniale smakuje kawa wypita przy tej ławie, gdzie można nacieszyć oko tak piękną panoramą :tak:

Mama05,

kciuków nie pozwoliłaś trzymać, to chociaz fluidki dalej będę słać : ~~~~~~~~~~~~~;-)

Weroniczka,

super, że opanowałaś przejazdy :) ja jeżdżę autobusem z Marcelką i Amelią, och różnie to bywa przy tej mojej łobuziarze :tak:


Piszcie Babki co tam u Was :-)
 
Wróciłam z tego skwaru. Masakra jak gorąco. Ale mówię Wam jak się wkurzyłam. Chłopcy bawili się ładnie w piaskownicy, Małgoś spała a ja siedziałam w cieniu i czytałam sobie gazetę. Podszedł facet i zbeształ mnie że dzieci zamknęłam w klatce ( miał na myśli ogrodzoną piaskownicę- swoją drogą z otwartą bramką ) a ja sobie siedzę i gazetkę czytam. Normalnie mnie wcięło bo inaczej bym mu odpyskowała:wściekła/y::wściekła/y:
 
WERONICZKA-:szok::szok::szok::szok::szok:co za gości!!!dziwni są niektorzy ludzie:wściekła/y:
moje teraz zasnely-szaleli 3 godziny w basenie 2,5m na 2,5 m wiec sporo miejsca maja i na slonku wiec obiad jedli resztką sil i sami poprosili o drzemke i śpia :tak: [FONT=&quot]
b030.gif
[/FONT]
u nas skwar niemilosierny.
ja wstawilam dzis ogoraski na malosolne-rano bylam na ryneczku po skladniki i znow zrobilam.

a mnie od owulacji(od poniedz.) bola jajniki-moze nie bolą tylko caly czas je czuje -jakby ktos je lekko ugniatal a dzis jeszcze mam taka mleczna wydzieline-do testowania jeszcze 10 dni!
 
reklama
mamo Zuzia w sierpniu będzie w przedszkolu? ja myśle, że te pobolewania jajników to dobry znak, znaczy że pracują :-) ja również ~~~~~~~~~~ ;-)

maureen jak fajnie cie teraz czytać :-) bardzo sie ciesze, że tak pięknie sobie wszystko poukładałaś, mam nadzieje, że domek dodatkowo odciąży cie od absorbującej Amelki, buźka

anaklim zazdroszcze, pewnie super wypoczniecie :tak:

u nas w nocy troche popadało dzięki czemu nie musiałam rano gnać na działke w celu podlania moich warzywek

Mały dziś dostał swoją pierwszą marchewke, chyba mu smakowała, bo zjadł ok. łyżeczki- dobry wynik jak na pierwszy raz :-) no i już w porządku po tym paskudnym szczepieniu, już jest normalny, czyli super :happy2:
 
Do góry