reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Dziewczyny, ja na sekundę. Z konkretna wiadomością. Duży zdrowy chłopak. Pozdrawiam. Coś wiecej napisze później. Mam gości.
JOAŚ- gratuluje synka!!!!najważniejsze,ze jest zdrowy i cudnie ie rozwija!!!!
czekamy na dalsze wieści!!!!

ANNA.S- dziekuje-tez mam nadzieje,ze te pobolewania jajnikow to dobry znak:tak:a Zuza jest w domu caly lipiec a Tomi bierze urlop od 12 do 25 lipca wiec bedziemy we 4 ke razem pol lipca:tak::-) a w sierpniu Zunia idzie na 3 tyg-od 2 do 20 a potem tez 1,5 tyg wolnego i od wrzesnia ida razem z Domisiem:tak:a Ty jak masz z przedszkolem w wakacje??fajnie,ze Fabianek juz "wrocil do siebie" i ze juz jest si:tak:ukochaj dzieciaczki:tak:i mam nadzieje,ze niedlugo bedziemy sie dogadywać z kupnem laktatora;-)(jesli jeszcze nie sprzedalas?)
 
reklama
Dziewczyny, ja na sekundę. Z konkretna wiadomością. Duży zdrowy chłopak. Pozdrawiam. Coś wiecej napisze później. Mam gości.
no i to mi sie podoba, wpadla na 20 sekund z konkretna informacja :-D Gratuluje!!! robicie sobie te dzieci tak na zmiane haha, raz chlopczyk, raz dziewczynka zeby wam sie nie znudzilo przypadkiem ;-) super, malutka bedzie miec mlodszego braciszka...niektorzy to maja szczescie i urozmaicenie w potomstwie nie tak jak inni, co nie aniaklim?? :-D:-D Jeszcze raz gorace gratulacje i wpadaj opowiadaj wiecej kochana...

mamo05- tak ma byc, mnie tez za kazdym razem jajnik bolal, a ostatnio to na tyle dotkliwie ze pamietam po ponad trzech latach ten bol taki specyficzny i meczacy, nawet myslalam ze cos nie tak moze :/ a wiec to dobry znak!

weroniczka - jestem niezmiernie dumna z ciebie, kolesia to w ogole nie bede komentowac bo slow na takiego typa szkoda, ale podziwiam cie jak dalas sama rade z taka drobnica przeprawic sie komunikacja miejsca, ja po ostatnich razach mialam dosc swojej dwojki a jeszcze jakbym miala do tego kolejnego maluszka to nie wiem nawet czy reflektowalabym na taka wyprawe. Powiem wiecej, w poniedzialek jechalam z trojka ( a Jonathan przeciez dorosly!) wlasnym samochodem tylko ze daleko, i tez sie powaznie zastanawialam czy aby napewno dobrze robie zabierajac swoich trzech synow na tak dlugo ;-) Na szczescie nie bylo tak zle, dopiero pod koniec mlodzieniaszek Wincenty zaczal podskakiwac bo mu sie juz znudzilo tak dlugo siedziec.

Maureen - fajny domek, u nas chyba wszystkie dzieci maja takie, bardzo popularna ogrodowa zabawka i dzieciaki je lubia a wiec dobry wobor!

Aniaklim - super miejsce, napewno sobie odpoczniecie, domek przytulny, czysty, no i usytuowanie fantastyczne. A z kapaniem w wodzie to ja mam to samo, moj Oliver nie wychodzi z wody, co przyjdzie, zje cos zaraz pyta czy moze isc sie kapac, na dole przy wejsciu od garazu zrobilam im taka specjalna szafke- segregator na stroje kapielowe i reczniki plazowe to juz sam sobie wybiera a potem jak wraca to te mokre upiaszczone ciuchy wrzuca do takiego ogromnego metalowego siatkowego kosza i ja raz na jakis czas to zabieram do prania jak juz sie zapelni. W tamtym roku to byl koszmar bo mialam piasek i bloto w calym domu a teraz wykreowalam taka idee organizacyjna i ufff udalo sie:tak: Najmlodszy tez bardzo lubi i ciagle prosi "moge go to the beach" i zaraz targa swoje wiaderka i lopatki, no ale on sam nie moze byc wiec to sie wiaze juz z moim grafikiem czasowym.
No dobrze...to lece dalej ;-)
 
Ostatnia edycja:
Weroniczka,

mnie też przystopowało jak przeczytałam co napisałaś o tym gościu :szok:

Mama05,

niech pracują te Twoje jajniczki, niech pracują ;-):tak:
Złote dzieci, które same proszą o drzemkę :-D Amelka dzisiaj wstała o 6.30, czyli normalna jej pora wstawania, zazwyczaj drzemkę ma wtedy ok.12-13.00. A dzisiaj zasnęła o..10.30 :szok: Ale wystarczyła jej tylko godzinnka i bryka od tej pory dalej jak szalona :-D

AnnaS,

to super, że Fabiankowi smakowała marchewka, teraz już pójdzie z górki z jedzonkiem :tak:
Co do domku - kurier przywiózł o 14.00, więc nie tak zle. Skręciłam go sama, bo szkoda mi było czasu czekać aż mąż wróci z pracy, zje obiad i go złoży. Więc " mordowałam " się z nim prawie godzinę ( Marcelka spała ), podczas której Amelka właziła mi pod nogi cały czas i ręce też :-)
Tylko zastanawiam się, czy naprawdę to będzie odciążenie, bo przez pół godziny tylko był szał :wściekła/y: a teraz już nie bardzo..

Joaś,

super, gratuluję !! :tak: Niech dalej tak pięknie się rozwija i rośnie :tak:

Pawimi,

ale super pomysł z tą szafką na kostiumy, rewelacja :tak: podziwiam kochana Twoje zdolności organizacyjne :tak:
 
ja na krotko:-) bo tylko 1 dziecie w domu:-D spi smacznie wiec mamy czas dla siebie:-D choc zmęczeni bo po 4h naprawde ciezkiej pracy w ogrodzie ledwo macham rękami by pisać,
pomalowałam pazurki i popijam nalewke z wisni, chciało mi się zimnego drinka ale lód się skonczył ech...

na weekend wyjezdzamy nad jezioro i chyba się skusze na kąpiel w nim choc niecierpie boso wchodzic do wody!!!!!!!!!!!

spokojnej nocki i pozdrawiam gorąco!!

AnnaS Twój synek wazy prawie tyle co moja Alicja!! a jest troszke starsza..:tak:

Maurenn spacerki wieczorne naprawde są teraz najprzyjemniejsze! korzystaj bo dodają energii.:-)

mama05 czekam z niecierpliwoscia na Twoje testowanie:-)

Joas gratuluje synka! niech zdrowo rośnie w Tobie!

Któras z dziewczyn pytała gdzie byłam w gąskach, wybacznie ale skleroza stracza mnie dopadła, polecam to miejsce G
 
Pawimi,

ale super pomysł z tą szafką na kostiumy, rewelacja :tak: podziwiam kochana Twoje zdolności organizacyjne :tak:
czuje sie zaszczycona ze ktos moze podziwiac moje pomysly ;-) az sie cala zarumienilam hahaha...

a co z nasza IzaBK? dawna nie wpadala cos tutaj i nie puszczala filmikow swojej slodkiej krolewny Gaji...Iza!!! prosze nas zaszczycic jakims nowym repertuarem corci :-D

A my bylismy na krotkim spacerku z balance bike czyli rowerkiem bez pedalow a pozniej oczywiscie obowiazkowe kapanie w jeziorze, Oli jeszcze zostal i bedzie pupcie moczyl do pozniego wieczora a ja z malutkim przed momentem wrocilam i polozylam go na drzemke, chociaz nie powiem ciezkie to byla zadanie bo za skarby nie chcial wracac....no ale same powiedzcie czy mozna tak bez bolu serca wrocic do domu w dodatku na spanie jak tu taka swietna zabawa sie kreci ;-)

 
SEMPE- witaj po dlugiej nieobecności!! ja tez niecierpliwie czekam do terminu testowania:tak:choc staram sie nienakrecac,ale...;-):-)

PAWIMI- moeisz ,ze te jajniki to dobry znak-no oby,oby:tak:

MAYREEN-;-)

no wlasnie- IZA,ZUZKUS,TASZKA gdzie wy sie podziewacie-i co u Was?????
 
Sempe,

to teraz zasłużony odpoczynek po ciężkiej pracy ;-)

Pawimi,

no a jak, oczywiście że można podziwiać :-)
tak samo jak twój talent dekoratorski, do dziś wspominam twoje ozdoby wielkanocne ;-)

Jak synuś sobie radzi na tym rowerku ? Ciekawa sprawa..


Ja już dziś raczej nie zajrzę, więc życzę dobrej i spokojnej nocy :tak:
 
Jak synuś sobie radzi na tym rowerku ? Ciekawa sprawa..
a wlasnie tak sobie radzi ;-)

dosyc go lubi, czesciej siega po ten niz taki trzykolowy rowerek chociaz tamten jest bardzo wypasiony i wydawac by sie moglo ze mu wygodniej z pedalami na trzech kolach, ale nie....on woli ten, rozpedza sie na nim z gorki, przerabia kroczki tymi noziami i potrafi tak "przejechac" kawal dystansu. Moj maz sam przyznal iz nie sadzil ze to takim hitem bedzie jak kupilam ten rower, myslal ze kolejny grat-zabawka do zasmiecania garazu a tu akurat ten sprzet zyskal miano wysokiej popularnosci u mojego syna. U nas weekend swiateczny sie zaczyna.......symbol samego srodka lata, dzien niepodleglosci, poniewaz w tym roku 4-ty przypada w niedziele swieto jest przesuniete na poniedzialek a wiec grillowanie, lodkowanie, picie piwa i te sprawy zaczynaja sie a dobre od jutra ;-)
 
reklama
Do góry