reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

witam sie we wtorkowy sloneczny,upalny wręcz dzień!!!
KASIK- witaj u nas ,rozgość sie i pisz kiedy masz czas...dziejue za twoje &&&-przydadzą sie bardzo-dziś wizyta u ginek i mam nadzieje,ze jest po owulce.Tobie zycze powodzenia odnośnie staran i upragnionej córeczki-ja mam parke ,wiec u mnie plec jest drugorzedna-byle sie udalo...choc gdzieś na dnie serca chyba chcialabym,zeby zawitala do nas mala dziewczynka...jenak najwazniejsze,zeby bylo,zeby zdrowe i ...zeby jedno

Witam i dziekuje
Dominis zajada sie buleczka, Arek w przedszkolu to ja na szybciutko wiadomo czytam... Daj znac co tam gin powie. Hym odnosnie blizniakow to Domis jest jednym z blizniakow bo na poczatku bylo widac 2 pecherzyki i Domisiowi serduszko bilo a na drugie czekalismy az sie rozwinie jednak z czasem zaniklo...
No i teraz jak sie bedziemy starac to mam nadzieje ze nie bedziemy mieli blizniakow bo 4 to oj a ze u nas sa sklonnosci rodzinne to hym znowu na mnie by trafilo Gdzie my sie pomiescimy :-p ale do tego jeszcze daleko.
Tak tak wazne zeby bylo zdrowe my tak bardzo sie cieszylismy ze ciaze przeszlam w miare bez problemow porody tez a po 3 latach u Arka stwierdzono spektrum autyzmu wiec moge miec nawet 4 byle zdrowe
Milego dnia
http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10





 
reklama
Hej mamuśki ja dziś na szybko. H w domu zbieramy się na plażę, a że mamy 80 km w jedną stronę to spadam za chwilunię. Musiałam tylko zobaczyć co u Was.

Mama - kciuki trzymam cały czas i w sumie nie przestaję o Tobie myśleć! Ja wiem co to znaczy czekać na dziecko, wiem co to znaczy lecieć z testem do łazienki jeszcze przed spodziewaną miesiączką. Mam nadzieję, że policjant wyegzekwował co trzeba;)

Kasik25 - ja też witam i choć piszę tu krótko to czuję się jak w domu na tym wątku. To zdecydowanie zasługa dziewczyn! Z resztą sama zobaczysz...

Joaś - poczytałam:-)))) Tak mi się jaśminowo zrobiło i ciepło... Będę poczytywać regularnie:-) Samba, samba, teraz "nasi chłopcy" muszą pokonać Tomkowych pomarańczowych:( Szkoda ich będzie ale cóż.....

Sempe - jeśli uprzedzali to, ok... Ja podobnie jak Joaś jestem zdania, że są doświadczenia, które uczą więcej niż najlepsze szkoły, ważne, żeby syn powyciągał odpowiednie wnioski. Znam uczniów, którzy oblewali matury i to im dawało takiego kopa, że teraz kończą studia... Znam też takich, którzy całe liceum jechali na piątkach i na studia się nie podostawali, a życiowo to były straszne dupy. Piszę to ja - nauczycielka:-)

Pawimi - dziewczyna powiadasz... Ło matko jak ja się tego boję.... Kartka na lodówkę będzie potrzebna wcześniej niż myślę... Co byś zrobiła gdyby Ci się nie podobała??? Wiem to jest gdybanie, ale tak z ciekawości???

Dobra spadam wdychać jod!
 
moje drogie kobietki-sprawa wygląda tak-endometrium w macicy wskazuje ze jset w 2-giej fazie cylku czyli po owulce...w prawym jajniku pecherzyk pękli w lewym dla odmiany tez pękl......także Wasze &&&&&&&&&&&& byly za mocno trzymane i teraz niecierpliwie czekam do przyszlej niedzieli (11 lipca) i testuje -jesli sie nie uda to znow Clo od 5 do 9 d.c. i w 12 d.c. na usg a jesli sie uda to dostalam rcepte na Luteine i 2 tyg po tescie mam do Niego przyjść
JOAŚ- mam nadzieje,ze bedzie tak jak napisalas-ze jedno i dziewczynka:tak:;-)a jak bedzie chlopiec to tez bedzie si:-D:-D:-Dbyleby jedno!!
ANAKLIM- dziekuje,ze jestem w Twoich myslach:tak:;-)

no to teraz mam mentlik w glowie-nie mysle czy sie udalo tylko ile bedzie jesli sie udalo.....prosze juz nie trzymac &&&&&&&&&&&&:no::-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
mama05 - powiem tak, za ktoryms razem napewno sie uda, masz w koncu dwojke pieknych zdrowych dzieci samodzielnie zrobionych wiec wystarczajacy dowod na to ze sie dalo! Nie stresuj sie na zapas, odpoczywaj (poki mozesz), relaksuj sie, ciesz sie pogoda, pracuj w ogrodku - moze za rok nie bedziesz w stanie bo przyklejony dzidzius do cyca ci nie pozwoli. A wiec proponuje zmienic nastroj na "radosc z zycia" a reszta sama sie pouklada tam gdzie nalezy.

aniaklim -jesli chodzi o dziewczyne mojego syna to ja chcialam juz zeby w sumie ja mial ...jakos tak podswiadomie czulam ze dzieki temu zrobi sie moze bardziej odpowiedzialny, bedzie sie staral itd...a co bym zrobila gdyby....hmm, no nie wiem, nie mam zielonego pojecia...przepedzilabym gdzie raki zimuja hahahaha :-D:-D:-D

dzis jade do fryzjera, zmeczylam sie tym co mam na glowie i musze cos zmienic. Jeszcze nie wiem co i jak, chyba wroce do blondu jednak...aaaa, zglaszam ze kupilam kolejny wozkowy zabytek, tez emmaljunge jak ten poprzedni ale nie mialam czasu jeszcze fotek zrobic, ma tyle lat co moj najstarszy syn, ze specjalnej edycji ;-) moj maz na zawal zejdzie jak znowu zobaczy kolejny antyk do kolekcji w garazu hihi
 
Ostatnia edycja:
A ja przez ten upał nie ma na nic siły prócz rzeczy koniecznych. Dziś najpierw poszłyśmy z Wiktorią i małym odprowadzić Oliwię do przedszkola a potem na działke, w tym upale do domu i ok. 13 na szczepienie, mały był dzielny, waży 8,5 kg, więc przyrost mniejszy niż w poprzednich miesiącach, ale dobry, od jutra smakujemy marchewkę a potem dodajemy ziemniaczka a potem to już poleci :-)
Przepraszam że tak krótko i tylko o sobie, ale i tak sie ciesze, że sie jakoś na zakrętach wyrabiam, po wakiacjach będzie lepiej ;-)
mamo ty wiesz, że ci kibicuje i mam wieeeelką nadzieje, że będzie po twojej myśli :tak:

sempetrzymaj sie!!!
 
mama-u nas ok plazujemy poki mozemy dzieciaki nie daja mi teraz zyc syn wstanie o 7dmej rano i wola mamo idziemy na dwor ze od 14stej do 17stej na plazy potem plac zabaw do 19stej i godzinka na podworku po tych wyprawach wieczorem jestem wykonczona.tak wogole to nie rozmawiam z tesciami.anaklim-dziekuje za komplement sempe-witam cie bardzo serdecznie:-):-);-)
 
ANETA- plazujcie ,cieszcie sie pogoda bo nigdy nie wiadomo jak dlugo potrwa lato:)))ja jutro ostatni raz zaprowadzam do przedszkola-caly lipiec jest z nami.
SEMPE,ANNA.S-dzieki kobietki-wiem,ze mi dobrze zyczycie;)))
PAWIMI- juz luzuje:));))tylko wiesz-moje dzieci są z hormonów- Zuza jest po Cileście a Domino jest po Clostylbegycie-takze u mnie bez wspomagaczy nie ujedziesz...teraz tez biore Clo..ale luz-co ma byc to bedzie -podzialane a teraz czekamy na efekty:))

zycze dobrej nocki i do napisania jutro!!
 
Ostatnia edycja:
a teraz uwaga, niektore z was moze pamietaja jak wklajalam kiedys fotki z takim starym zabytkowym wozkem sprzed 20 lat, stara Emmaljunga Viking.....mam takie upodobanie do starych zadbanych wozeczkow, strasznie mi sie podobaja ich staromodne dyzajny i jakosc i postanowilam ze bede sobie kolekcjonwac te stare eksponaty zwlaszcza ze Emmaljuna na terenie USA byla ostatnio sprzedawana jakies 10 lat i ma dosc spora wartosc na tutejszym rynku kolekcjonerskim. Do tego chcialam sobie w tym roku kupic 2010 emmaljunge spider ktorego pilotowe egzemplarze ukazaly sie wczesna wiosna typowy wozek w strylu retro Emmaljunga Barnvagnsfabrik AB � Enda barnvagn tillverkad i Sverige ale niestety zrezygnowalam bo koszty przesylki dwukrotnie przekraczaly cene samego wozka i dalam sobie spokoj. Oto jego zdjecia:


klasyczny stelaz stylizowany na retro ktory mnie niezwykle zachwycil i caly czas ten pojazd za mna chodzil......no wiec moje kolorowe cudo ktore wczoraj sciagnelam do domu jest takie :-D



wlasnie mu wypralam elegancko tapicerke ktora sobie schnie w sloneczku, kolka bielusienkie zero sladu uzytkowania, na stelazu dwa malenkie ledwie widoczne odpryski pewnie z tego ze poprzedni wlasciciel przekladal go w garazu z kata w kat...poza tym wyglada jak nowka. Jest to prototyp mojego wymarzonego spidera w orginalnej wersji prawie rowiesnika mojego najstarszego syna:-D:-D:-D do tego ma strasznie smieszne i niespotykane kolory, juz sam stelaz w kolorze jajecznicy wzbudza zainteresowanie:szok: Mojemu dziecku sie spodobal;-)
 
Hejka kochane,

wpadam jak po ogień, przywitać się z Wami i wirtualnie wyściskać :tak:;-)
Nie mam od kilku dni czasu kompletnie na nic, Amelia z marceliną absorbujące na maksa, nie mam nawet na tyle czasu niekiedy, żeby kawę ciepłą wypić :-D Staram się nadążać ze wszystkim, ale ciężko jest :baffled: Mężuś wraca z pracy i coś tam pomaga, choć ostatnio miał jakieś urzędowe sprawy do pozałatwiania ( bo nazbierało się zaległości ) i do wieczora sama z dzieciakami..
Upał na szczęście trochę zelżał, bo dzieciom lepiej na dworze się bawi :tak:
Poczytam i poodpisuję jak łobuzerka pozwoli :-)

Miłego dzionka Babeczki :tak:
 
reklama
Zaglądam na moment, przegryzając bułkę i nogą kołysząc wózek :-D:-D Nie no, praktyka czyni mistrza - naprawdę zaczynam w to wierzyć :tak:;-)
Spacer i plac zabaw zaliczony, Amelka wyszalała się z dzieciakami, przy okazji zaliczając upadek z rowerka koleżanki, łokieć cały zdarty ( ale twarda jest, przemywanie wodą utlenioną zniosła bez jednej łezki, nawet nie pisnęła, choć ranka spora :tak: ).. Teraz padła, ale marcelina wstała i tak
" w koło Wojtek " :-D


Joaś,

kobiecinko Ty nasza, Ty jesteś " niereformowalna " :-D Wszystkie Cię prosimy - zwolnij tempa, odpoczywaj więcej.. a Ty więcej ale robisz !

Mama05,

ja też mam nadzieję, że randka jajeczka z ogoniastym ;-) będzie udana i zaowocuje :-)

Pawimi,

niesamowita z Ciebie miłośniczka wózków, jeszcze takiej nie spotkałam :-)
Pokaż nam się w " nowych " włoskach. I cieszę się bardzo, że syn ma dziewczynę, którą akceptujesz i lubisz :tak:

Sempe,

witaj kochana z powrotem, dobrze Cię znów czytać :tak:
Ciężki masz orzech do zgryzienie z tym swoim Najstarszym, oj ciężki.. Ale - co nas nie zabije, to nas wzmocni jak mawiają.. Oby wszystko się dobrze poukładało - &&&&&& Ściskam Cię mocniutko :tak:

Aneta,

nie martw się, ja też nie gadam z teściami.. i to już od długiego czasu.. Nic na siłę.
Plażujcie, a co, w końcu od tego jest plaża, ważne że pogoda dopisuje ;-)

AnnaS,

moja Marcelinka też wczoraj była szczepiona, niestety nie wiem ile waży, bo tu jak jest szczepienie, to TYLKO szczepienie, paranoja jakaś, chciałam się dowiedzieć właśnie ile mała waży, a pielęgniarka mi mówi, że nie ma wagi :confused: I mam umówione spotkanie na wtorek - taka kontrolna wizyta, ważenie tez będzie :nerd:
Ciekawe jak Fabiankowi posmakuje nowe jedzonko ;-)

Kasik25,

witam Cię serdecznie, oczywiście że zapraszamy do pisania :tak:

Zuskus,

a gdzie żeś Ty zniknęła ?:confused:


Bułka zjedzona, więc lecę, na razie Babki ;-)
 
Do góry