reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
Zuza jak dasz rade dluzej pospac to daj znac jak to zrobilas :-D...bo moje ni huhu spac dluzej nie chca :no:
milego pobytu u mamy ! jedz ,odpocznij i naladuj bateryki ;-)
Katrina straszny tlum tutaj ostatnio ,ale co sie dziwic ....wakacje !
Pawimi a co u was ?

my na razie uwiezieni w domu,bo dzieciaki prychaja,nawet mala zlapala...chociaz u niej to moze byc oslabienie z powodu zabkowania..czekamy na te jej zabki ale cos sie pokazac nie chca :no::-D
milego !
 
Madlen i tak i nie, ja tu zaczęłam zaglądać (jakiś czas temu, chyba dwa lata temu) właśnie od wakacji czy tuz przed nimi i taki ruch wtedy był, że czasami nie nadążałam z czytaniem. Fakt od tamtej pory przybyło nam sporo małych dzieciaczków i mamy teraz sa zajęte.
 
heloł ..
byłam tydzień bez laptopa ..ale ju jestem i przyleciałam się ze wszystkimi uściskać ;)


Sempe
kochana ja nie planuję żadnego urlopu-no może tydzień..bo jak zamknę gabinet to na czynsz nie zarobię więc nie ma opcji...jak to na rozruchu :confused2:


Zuz inka
przyjemności u rodziców:tak:


Ewuniaf
czy Ty już L4 masz ???
odpoczywasz?

Pawimi
dziękufka i wzajemnie ;)

Patik,Madlen,Katrina,Hana
i reszta gangu Olsena --> uściskać dzieci i kawy smacznej nie żałowac sobie ;))
 
Dzień dobry!

Za mną całkiem fajny weekend, wyjazd do rodziców, spotkanie z kumpelkami i randka z mężem - fajnie było:tak: Babcia przypilnowała dzieciaczków więc miałam troszkę odmiany - ale dobrze mi to zrobiło:-):-):-) Z moim zapaleniem byłam w piątek u lekarza, dostałam furaginę, biore wit. c i urinal i przechodzi - czuję się już dobrze, ale leczenie rozpisane mam na 2 tygodnie.

Zuz-Inka - bawcie się dobrze!

mama - bogatych klientów, żeby bez wyrzutów starczyło i na czynsz i na urlop:)))

Wszystkim życzę słońca i udanych wakacji:-) My wyjeżdżamy w przyszłym tygodniu do rodzinki do Niemiec - więc przed nami długa podróż, mam nadzieję, że dziewczynki i Jaśko dadzą radę:sorry:
pozdrawiam:-)
 
A ja od lekarza do lekarza. Albo wymiotuję albo mam biegunkę albo jedno i drugie tak co 3-4 dni. I nie jest to wirus. Masę badań zlecono jutro część wyników. Ehh ...

Miłych wakacji życzę
 
cześć kobietki..

ja od rana nie moge sie na niczym skupic ..Tom pojechał do Piły na egzamin na prawko...jak Go znów uleją to chyba pół dnia z niemocy przeryczę ...


wsparcie mile widziane :sorry2:
 
reklama
Do góry