reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
Katrina,Majqa,Patik
dziękufka ;)))))


Majqa
jak u Ciebie sprawy zdrowotne?? coś się wyjaśniło?

Katrina
jak Kubusiowe ząbki?

Madlen
a Ty jak dajesz radę ?



PRZESYŁAM SŁONKO DLA POTRZEBUJĄCYCH ;))
u nas go pod dostatkiem ;)


miłego dnia,ja kończ e kawę na ogrodzie i za godzine jadę do pracy ,dzieci zawoże mężowi do biura.
 
hejka

Mamusia - a dzięki, super, wszystkie 4-ki sa już na wierzchu, więc śpi już spokojnie, tylko skubaniec tak zgrzyta.... brrr az ciarki przechodzą.

Wczoraj byliśmy na ostatnim szczepieniu, teraz mamy już spokój na parę lat.
 
mama - dzięki; a ze zdrowiem średnio - dzisiaj dostałam skierowanie do szpitala :/ Na szczęście uprosiłam lek i robimy podstawowe badanie i usg i kierunkowe. W ostateczności trzeba będzie się położyć - aż mnie ciary przechodzą. Jak po świętowaniu?


U nas też pogoda cudna :-)
 
majqa - az się wróciłam z postami, żeby doczytać, bo jakoś mi umknęło. Co to za dziadostwo się przypałętało?
Zdrówka życzę i szybkiego poznania "wroga".
 
katrina - no nie wiemy właśnie. Próby wątrobowe podniesione, bilirubina dwukrotnie (powinnam być już żółta), wzwb i c ujemne. Bóle brzucha (ostre) co 3-4 dni i wtedy albo biegunka albo wymioty (żółcią) albo jedno i drugie ...W poniedziałek usg brzucha - zobaczymy co dalej ...
 
heja :)
patik mowisz randka z mezem ...super !,tez bym tak chciala,ale my na randki to bedziemy chodzic jak juz dzieci odchowamy,bo na razie to nie ma z kim ich zostawic
majqa zdrowka ,a gdzie ty czujesz ten bol ??
mama duzo klientek zycze, niech tam panie wala oknami i drzwiami :)
no i gratki dla meza !!!
 
reklama
majqa - szybkiej diagnozy, niech Cię wyleczą raz dwa i oby szpital nie był konieczny!!! zdrówka
madlen - właśnie tu gdzie mieszkam nie mam nikogo do pomocy, więc wykorzystaliśmy czas kiedy byliśmy u rodziców. Przez chwile miałam wątpliwości czy to z naszej strony w porządku zostawiać całą trójkę, ale siostra mnie przekonała i zaoferowała pomoc mamie. To taka szybka randka była, ale czas się na chwile zatrzymał i powspominaliśmy stare czasy, trzymając się za ręce i patrząc sobie w oczy:happy:

mama - no właśnie, jak tam oblewanie?
 
Do góry