reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Hej


Sempe GRATULACJE DLA MEZA :)
zuz-inka ale słodziutka!!! super :-)

Zaglądam po komunii...
Ale jestem padnieta, do tego bylo tak zimo
shocked.gif
....
no.gif
po mszy cos mi sie porobilo i myślałam ze zemdleje, słabo mi sie zrobiło musiałam usiasc, w domu u chrzesnicy dopiero mi powoli przeszlo... Miki sie zabawil az dziwne, zasnol i przy takich glosnych rozmowach spal prawie 2h
wink2.gif
takze bylo nawet oki.
No i teraz odpoczywamy, mąż sie spakował na jutro....

Miłego wieczorku... :*
 
reklama
niedziela i po niedzieli - szybko leci to co dobre
leniwie dziś bo i zimno - nic się nie chce robić:sorry:---troszke pomachałam zelazkem - ale już się zmęczyłąm - 2 prania powieszone i znów kupa prasowania będzie............... od jutra szlaban na miskę - bo chodzę i wiecznie coś przeżuwam - ale jak się tu oprzec przekładanym waflom-----sama narobię to pozniej mam:laugh2:

zuzinka - śliczności!!!!! czy mi się wydaje czy Maryś ma jasne włoski???
sempe - super ze męzuś pracę znalazł;-) szkoda ze futryna wpizdu poszła - ale dobrze ze m nic się nie stało
:tak:
no i dupa - już nie pamiętam:-p
ide doczytać
aaaa liza - wszystkiego najlepszego na dalsze latka:tak:
mamuś a czemu to Ciebie tak nosi - he???
lenka - a Ty siusiaki rozumiem ze już masz i córcia mile widziana?
katrinka - jeszcze troszke i wszystko ustąpi - a przy piersi będzie mały ssak--- imiona fajniutkie - az jestem ciekawa co tam u Ciebie siedzi...
miłego wieczorka babeczki
jutro do roboty - -- trza się troszku przyszykować bo dyr się na lekcje zapowiedziała:eek:
 
Ostatnia edycja:
Liza - wszystkiego dobrego na następne lata (podobno najgorsze jest pierwsze 25 lat, potem już z górki), nie potwierdzę, bo z pierwszym mężem wytrzymaliśmy tylko 14 lat, z obecnym dopiero pierwszą rocznicę obchodziliśmy,

hana - no wiem, że to juz nie długo, dlatego wytrzymuję, bo i nie mam wyjścia,
 
witam poniedziałkowo
biggrin.gif


nie wyspana jestem i zła przez to
unhappy.gif
Alicja budziła się w nocy kilka razy a jak juz zasnęłam to sniły mi się problemy z komornikiem...

Wyprawiłam syna na zieloną szkołe o 5.30.... pojechał na HEL
biggrin.gif
szkoda ze tak piździ....
Myslę o Starszym.... odkąd spakowałam w czwartek jego wszystkie rzeczy, częsc mu zawiozłam cześć została w kartonach...źle mi z tym....

miłego dnia
 
HEJ
Dzieki dziewczyny za życzonka :)
katrina najgorsze pierwsze 25 lat?:-D hehehe nie strasz;PPPP:)
Sempe trzymaj sie :*


Moj Mąz dzis wybył na to szkolenie do Łodzi.... prawie 2h jazdy no ale pojechal by potem nie bylo ze cos ominoł a moze to zmieni nasze zycie na lepsze? :) oby :tak: powinien juz tam dojechac bo wczesniej pisał ze zostalo mi 35km :tak: ciekawe ile tam bedzie...
 
Witajcie!!!
melduje się , ze jestem cała i zdrowa:-D:-D:-D.
Sempe - tulaski ci ślę. Będzie jeszcze dobrze zobaczysz.
Zuza Marysia piękna:)

Ja wczoraj miałam intensywną niedzielę. Dziś na nic sił nie mam. Najgorsza myśl to obiad. Co by tu wyczarować i nic nie robić:-p:-p:-p..
Pozdrawiam:)
 
Ostatnia edycja:
Witam się z rana u nas dzisiaj słonko świeci, od razu lepiej:-D
Sempe jak sobie pomyślę jak chłopcy mają po te naście lat to mnie przeraża:szok:, a czy dziecko małe czy duże matka zawsze się martwi i tęskni więc tulę mocno
I miłego dnia wszystkim;-)
Hana tak , mam już dwóch chłopców pora na dziewczynkę:rofl2:
 
Hej :)

Ja też mam lekkiego lenia ... Wczoraj byliśmi na obiedzie w restauracji dziś pora coś ugotować :/ Lubię to ale nie zawsze mi się chce ...
 
reklama
Okres dojrzewania u dzieci to dla mnie jeszcze kosmos ;-) ale mam nadzieję, że nie będzie źle, że będzie między nami zaufanie a nie dystans...

sempe - trzymaj się!

Liza - najlepszego z okazji rocznicy!
 
Do góry