reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

witam sie choć weny brak jakoś ..nie wiem pogoda czy jaki czort:baffled:

Majqa :szok:Marek biegł??:szok:
nie chwaliłas sie ,że On chodzi a już nawet biega:-Dgratki..
no i dobrze ,że z ząbkiem niegroźnie sie skończyło..
i znowu:szok:masz garaż na tyyyle aut:szok:
matko!! ja mam 1 auto i garażu brak:-D


Leika witaj kochana ;) jakby nie było u Lenki juz faworków to wrazie WU mam ciepłe lody:-)

Katrina pozdro;)) i glaskam brzuś:) mogę:sorry:


u nas pochmurnie ,że nic sie nie chce...szaro i zaraz pewnie lunie:eek:
pogody ducha życzę..
 
reklama
Zuzia - maleńka jest śliczna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale Ci zazdroszczę!!

Mama - czuję się bardzo dobrze, od środy mi troche stopy puchną, ale to ju zpewnie mój ciężar tak nogi obciąża.
Pewnie, że pisałam o imionach - Zuzia, albo Kubuś Puchatek (koniecznie z Puchatek)
 
Zuz Inka i tu napiszę ,że Marysia śliczności ;))

Kartina no piękne imiona ;)
chyba każdej mamuśce pod koniec ciąży nogi puchną..jeszcze trochę.

Sempe jak na froncie remontowym??futryna poszła won?
 
Zu-inka!!! śliczna Marysia.:-) oj ja tez chce juz takie małego bobaska:-D

Mama tak futryna paskudna poszła won... ale mamy awarie .... mąz spadł z taboretu:no: taboret cały i męża giry też ale nowa drewniana oscieżnica połamała się:wściekła/y::wściekła/y: 300zł w dupie.... ech życie

pogoda do bani, zimno i tez mnie jakos nosi, zaraz po dziewczynki muszę jechać...a potem Rafcia na zieloną szkołe spakować.. jutro o 5.30 wyjazd:crazy:
 
zuz-inka - Śliczności po prostu!!! Cudowna maleńka istotka
mama - u nas 4 osobowe, 2 busy, mini koparka, traktorek do koszenia, traktor 30, przyczepa do busa i 2 do traktora :sorry:. I tak w domu mam podwójny garaż i tam tata parkuje swoje 2 samochody. "Stajnię" przerobiliśmy na magazyn, stodołę na garaż dla busa i przyczepy, i jeszcze dwa blaszaki są na busa i traktory...
A Maruś zaczął chodzić na 10 m-cy i 1 tydz. a co do biegania to tak biegnie trzy kroczki potem idzie chwilkę i znowu biegnie z 5 kroczków ... :tak::szok::-D.
 
Sempe no mnie też dziś nosi...niech nikt nic ode mnie nie chce bo ugryzę....
lerzę na kanapie z lapkiem na kolanach i nic nie robię...
tańczę z praniem jedynie-wystawiam na taras-pada ,więc wstawiam ...znów na taras i znów pada:wściekła/y:
współczuję upadku męża i połamania futryny-kuźwa 300zł to boli...


Majqa :szok::szok:ale u Was aut,traktorów,przyczep:-D
a w ogóle kochana to mogłabyś jakieś foto swoje wstawić :tak:
 
reklama
Zuz-inka śliczną masz córunie, i te włoski nie mogę się napatrzeć, a tak w ogóle podziwiam czwarte dziecko wow i życzę dużo sił:-):-)
Zebu temu mojemu w brzuchu żaden siusiak nie urósł:-p
Sempe cieszę się że mąż pracę znalazł, ciężar z pleców zapewne spadł zatem powodzenia
a u nas dzisiaj tak sennie zimno i mokro
pozdrawiam wszystkie mamy
a faworki zeżarte:zawstydzona/y:
 
Do góry