reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
Melduje się z frontu remontowego.. pył mam nawet w nosie wrrrrrrrrrrrrrrrr ...

a teraz HIT WCZORAJSZEGO DNIA!!!!!!!!!! mąz dostał PRACE!!!!!!!!!!!! podpisał kontrakt na 10miesięcy z mozliwoscią przedłużenia jak firma bedzie miała dalsze zlecenia.. zaczyna od 21 maja, wynagrodzenie na najwyzszym poziomie jaki sobie wyliczył, auto komp telefon ... i najwazniejsze ze jakies 45min drogi od domu!! więc rano dziewczynki do przedszkola odprowadzi i ok 18.30 będzie juz w domu...

Katrina do twarzy Ci z brzuszkiem:-) choć twarzy nie widać hihihi
Azile słodkie dzieciaczki i Twój brzuszek także:-)
Bedi dobrze ze się z mężem godzicie:-) oby na jak najdłużej, najwazniejsze by wyjasnic sobie wszystkie niesnaki.
Pawimi podjazd i ogród na poziomie amerykanskim:-) u nas zadko można spotkać tak swietnie doprecyzowany plan:-)
Mama i jak tam grillek? chłodno się zrobiło ale jak piszesz ze to domowy to chyba ok nie?

zjadłam leczo i chyba idę się położyć....

pa i miłego wieczoru
 
witam wieczorkiem ;)


my własnie wróciliśmy od znajomych...byli u nas ostatnio na początku zimy....teraz my do Nich wchodzimy a ja :szok::szok::szok:
bo Iwona w ciąży!! 30 tydzień...a ja nic nie wiedziałam..
mają 2 synków-6 lat i 3 lata....i teraz tez będzie synek..

ależ Iwonę wyściskałam ,ależ nagłaskałam brzusio....bardzo się cieszę bo to wspaniali ludzie i tworzą super rodzinkę:tak:
Iwona mówi ,że jak byli u nas to była już w ciąży ,ale początki a że raz poroniła w 13t.c. to nic nie mówiła..
ale Jej zazdroszczę...
oczywiście u nich nie to co u mnie-Marek mówi ,myślałem ,że chociaż z pół roku zejdzie to będzie masę przyjemności przez ten czas a tu w 1 cyklu zaszła...


Sempe a dziękuje grill udany-byli jeszcze jedni znajomi też z 2 dzieci -wiec w sumie było 4 chłopców i 2 dziewczynki i 6 dorosłych...my babki byłysmy w domu ,chłopaki na ogrodzie grillowali a dzieci szalały:))
ogólnie dzień mega udany-pogoda dopisała bo mimo wiatru było słonko wiec git:)

no i meeeeeega radość kochana ,że mąż dostał pracę i to na takich świetnych warunkach:-)
cieszę się z Tobą :):):):):):))
a remont...cóż ..kiedyś się skończy :)


Azile ????????????????????...

pozdrawiam wszystkie kobietki:)

jak tam u Was wieczorek leci??
nasze juz śpią..ja chyba jakiego drineczka walnę bo w goscinie nie piłam bo prowadziłam..
 
Hej :)

pawimi - piękny dom i aż 3 garaże - super!!! U nas w sumie są 4 garaże w tym dwa podwójne i moje mondeo się mimo tego nie mieści - parkuję przed domem :szok: bo w sumie to 9 pojazdów do zaparkowania jest ...
azile, katrina - ślicznie wyglądacie w ciąży :)
bedi - i jak lepiej?
mama - super, że grill przyjemnie spędzony; ja też jakieś winko zaraz nalewam
sempe - gratulacje dla męża!! Co za ulga, prawda?
wisieńka - co do Maćka to nie doradzę, bo jeszcze to wszystko przede mną - oby szybko zrozumiał &&&

Mój Maruś biegł i się przewrócił i uderzył buzią o metalowy samochodzik i wystraszyłam się, że sobie ząbka wybił ale tylko troszkę szkliwa odprysło. Ehh ten mój Łobuziak.

Dobrej nocki :)

P.S. Kupiłam sobie 6 dalii ale nie zdążyłam wsadzić bo się rozpadało :/ I śmierdziuchy już do rozsadzenia mam. Oby w poniedziałek było słonko.
 
witajcie wieczorową porą

Sempe - super, że mąż dostał prace i na dobrych warunkach - mój jak nie ma zajęcia, to go roznosi, dlatego przestoje w pracy wskazane, ale na krótka metę,

Zuz-Inka - szkoda, ze my nie zobaczymy Twojej kruszynki...
 
reklama
Do góry