reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Hej i ja sie podpisuje ;)
Wczoraj warzywka pieliłam bo pieknie mi powschodzilo wszystko :tak:

lenka wspołczuje i czekam do czwartokowej wizyty!!! :*
fasolka gratuluje córy!!! :)
katrina super ze jestes juz gotowa :) to czekamy na akcje;))))
mama tak juz pisasa ze chodzi ja nawet pamietam :tak: :-) ale mozna przeoczyc tak jak i ja twoje zdjęcia ;-)

Lece z chlopakami na dwór, pomidory zdziabac bo popoludniu ma zaczac popadywac i tak do czwartku wiec trzeba skorzystac ;]
Milego dnia!!!
 
reklama
witam porannie
biggrin.gif


zaraz na 10.00 idę na 2h do kosmetyczki a potem od razu do dentysty, szkoda ze kolejnosc nie jest odwrotna
no.gif
mam 2 zęby obok siebie do zrobienia mała dziurka i uzupełnienie starej plomby.. jak starczy czasu do może kamien sobie dam zdjĄĆ
biggrin.gif


od wczoraj źle się czuje i nie wiem za bardzo co mi jest....choć możliwe jest ze to wina stresu.. komornik czai się na moje chorobowe
angry.gif
angry.gif


Fasolka gratuluje córeczki!
Lenka nie zamartwiaj się na zapas, lekarz napewno cos zaradzi....zakażenie w ciązy mozna leczyć
Majqa gratuluje zdolnej córeczki:-)

Pawimi juz Dzien Matki???

tak się cieszyłam na wyjazd z mężem na triatlon do Pardubic 1 czerwca a tu kicha!!!!!!!!!!!!! w przedszkolu akurat 1 czerwca jest festyn rodzinny.....

miłego dnia wszystkim..
 
Witajcie!!!!!
Lenka na pewno będzie wszystko dobrze. Trzymam kciuki i czekam na wieści.
Fasolka Gratulacje!!
Liza szalejesz w ogrodzie!!
katrina a ty już dopięta na ostatni guzik:tak:

Ja oczywiście w 2 paku. Rano oddałam krew. Jutro mam wizytę u ginki. Miałam nadzieje ze już do niej nie pójdę, ale widać Martusi wcale się nie śpieszy. Jestem dzis bardzo zmęczona i ospała. Za 1 h przychodza do mnie koleżanki na herbatkę, a ja jestem do niczego:(
 
hana31- miło mi! :-D:tak: Ja już tak mam, że pojawiam się i znikam ;-)

fasolka35 - gratuluję córci i dobrych wieści z USG :-) Łożyskiem się na razie nie przejmuj, zwłaszcza jeśli nie daje niepokojących objawów, jak krwawienie. Też to przerabiałam w ciązy z córką.

Lenka - trzymam kciuki i koniecznie daj znać po lekarzu!
 
melduję się

Azile - bo na stare lata, to człowiek taki nadgorliwy się robi... wiem, wiem, to gorsze od faszyzmu, ale juz tak mam
 
byłam w labolatorium zrobiłam IgM i awidnosc i czekam IgM będzie w czw mam nadzieję ze jeszcze wszystko będzie dobrze
 
Katrina- ale dobrze że tak masz już wszystko zorganizowane. :) Mogę tylko pozazdrościć:tak::tak::tak::tak:
lenka czekamy na kolejne wyniki

A mi co prawda brzuszek czasem sie stawia. Ale to takie nic:(. A mi się chce już urodzić:wściekła/y::-):-):-)
 
Azile - mnie tak wieczorami jakieś kłucia i bóle łapią, ale to jeszcze takie co to nic z nich nie będzie, nie mniej jednak są.
Brzuch najczęściej stawia mi sie jak posiedzę np. na sofie i potem wstaję, to mnie łapią, albo jak za szybko idę.
 
reklama
Kartina- niby to te skurcze przepowiadające.

A ja niestety zaczynam dostawać bardzo życzliwe telefony:" Jeszcze nie urodziłaś?".
A mój M dziś miał pytanie od szefa, kiedy rodzę, bo on musi pewne rzeczy ustalić:wściekła/y:.
Dobre co ??!:angry:
 
Do góry