reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Witajcie. Niestety dwa dni wyjete z zyciorysu taki zachrzan a wieczorem późnym Pol siedział przy kompie bo sesja, zaliczenia i prace robił. U nas bez zmian czyli w miare. Weekend w domku. Pogoda u nas paskudna. Pol w szkole. Mila łajdaczy się na podłodze a młody śpi. Maciek chyba sie zakochał....
mama tęskniłam jak hoho ale czasu nie starczyło
katrinka pieknie wyglądasz i zgrabniutko
pawimi śliczny domek. Powiedz mi kochana kiedy to szaleństwo chłopakom przechodzi? Ja rozumię, ze chce wyjśc do kolegów czy dziewczyny ale niech się uczy!!!!
azile pięknie wygladasz a rodzinka świetna, pozytywnie zazdroszczę!!!!
hana hehe dobry folik nie jest zły))))
Liza no chyba dziś i do ciebie dotarł chłodek. u nas wprost zimno 10 stopni. Ja tez wczoraj na ogródku walczyłam. Nie wiem po co potem podlałam jak pół nocy i tak lało
Miłego dnia wszystkim
 
reklama
jestem ze śniadankiem ..
wczoraj dałam sobie w doopke pracami w ogrodzie w ten upał i padlam wieczorem jak kawka -a w nocy były 2 burze i lałoooo!!

Wisieńka -ale dobrze,że już jesteś ;)
kurcze co to się u Maćka porobiło???cierpliwości życzę i konsekwencji-myslę ,że inaczej sie nie da..

Hana dzięki za &&& :)
no i ....łykaj folik:tak:działaj i oby owocnie :)) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Azile pięknie wyglądasz -i jak Ci włoski urosły:)))
a dzieci-fajniste :)

Liza dzięki ..



pozdrawiam wszystkie mamuski kochane :)
idę -przesadzić 4 draceny bo mi dosłownie wyłażą z doniczek:baffled:
 
mama witaj kochana. No Maciek chyba oszalał!Nie żeby zmieniło się jego zachowanie w domu, nadal jest tym samym Mackiem no ale z ta nauka to mnie przeraża. Incydent z % się nie powtórzył(na razie) i mam nadzieje, ze długo będzie spokój. Ech małe dzieci mały kłopot...
Mila zasypia a ja biorę się za ogarnięcie chatki po tygodniu. Obłęd ile pracy. Zmywara i pralka już hula. Na obiad mam koperkowa i kapustkę na gesto to tylko ziemniaki i mięso uduszę niech będzie dziś dwudaniowo))
Moje kwiaty też wymagaja przesadzenia le musze zakupić donice a w tym miesiącu po remoncie altany to moge sobie pomarzyć, zwłaszcza, ze jak obliczyłam trzeba za nie zapłącić 183 zł:\
 
Dziewczyny, świetnie wyglądacie w ciązy!

pawimi, masz super ogród, bardzo zadbany :-)

U mnie właśnie skończyły kwitnąć wszystkie wiosenne kwiaty i musze powywalać kikuty i posadzić coś nowego. Tylko, że u nas znowu leje i 13 stopni ... to nie jest pogoda na grzebanie się w ziemi.

Miłego weekendu życzę! :tak:
 
Wisieńka ooo..masz racje-małe dzieci maly kłopot...
ciekawa jestem co mnie z Zuzą czeka....
Ona taka kierowniczka już teraz to co to później bedzie:szok::sorry2:

ukochaj Emilke od nas:tak:pozdrów Pawła i Maćka;)

Leika witaj .no dzis nie najlepsza pogoda na ogrodowe prace-zgadza się ..


Wisieńka prawie 200zł za doniczkiiiiiiiiii:baffled:to muszą być takie duże czy tyle sztuk ,że taka cena ??
ja mam najdroższą za 60zł i już mi ręce drżały jak płaciłam:-D
 
Leika u mnie na dodatek pada ale i tak musze jak sister mi przywiezie rozsady podziałac
mama 5 sztuk potrzebuję :/ a niestety sama wiesz tanie nie są. 2 do Macka i 3 do salonu. Wymieniłam już w kuchni z fiołkami, bo tylko one tam rosną. Teraz wszystkie sa takie same, taki mleczny fiolet bo my w kuchni mamy fioletowe dodatki.No a twoja Zuza fakt kierowniczka:-) ale zarzem madra dziewczynka więc może tylko standardowe kłopoty cie czekaja i tłum chłopaków pod płotem;-)
 
Wisieńka aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Ty mnie nie starachaj tymi chłopakami u płotu bo jak Ona kierowniczka a Oni będą prezesy:szok::szok:
ratuj się kto może i zdoła:tak:


no to fakt jak potrzebujesz 5 to troche kasy pójdzie....życze ,żebyś szybko mogła kupić :)



idę ogarniać górę ..ale żeby nie było to i Tom dostał zadanie-wszystkie karnisze w 3 pokojach u góry musi podnieść wyżej-jest szczęśliwy:)
ale jak tama pogoda i nie robimy w ogrodzie to robimy w domu-nie ma ,że wolne bo week. hahahahaaaa
 
Ostatnia edycja:
mama Zuza kierowniczka po tobie. heheh nie dasz Tomowi poprezesować nawet w weekend.:-D Czemu ma podonosić karnisze?Ty mu jakąś nagrode szykuj. Pozdrow go ode mnie i ucałuj brzdące. Tesknię za wami)))) Ja już posprzątałam, powiesiłam pranie, nastawiłam mięsko i zagoniłam Macka do obierania ziemniaków. Mila śpi dalej to jeszcze umyje okno balkonowe
 
Wisieńka hahahaa.no w sumie tak:) ale Tom samo mówi ,że jestem kierowniczką Jego serca......a ja mówię :szok:...kierowniczką ??????????
chyba prezeską:-D


a podnosic będzie bo zawiesiliśmy tuż nad oknem i mam wrażenie ,że mi skracają ścianę i chcę wyżej-pod sam skos:)
ciągnie przedłużacz.....ciiiiiiiiii-zaczyna się wiercenie :)))
to ja idę dokończyć odkurzanie góry.


niech Emi spi jak najdłużej a Ty czynnie wypoczywaj sobie;)

jak ja już nie mogę się doczekać naszego spotkania w Tucznie !!!!!!!!!!
Tom pozdrowiony -dziękuje bardzo i mówi,że żałuje ,że nie udało się wtedy we Wro spotkać ...
 
reklama
Witam
posprzątane, ugotowane foworki usmażone, tak się objadłam że chyba obiadu jeść nie będę, a podłogę to myłam dzisiaj 2razy bo mój szanowny teściu w wielkiej ciemnej ma to że już było posprzątane
O ciązy powiedziałam mu od razu , że może jak będzie widział że coś ciężkiego dzwigam to pomoże. jak to w pracy przy zwierzętach,no to się pomyliłam, umiesz liczyć , licz na siebie
nas też dzisiaj zimno w nocy tak wiało, że dom trzeszczał
To kobitki pozdrawiam i trzymajcie się ciepło:-D
 
Do góry