reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
pawimi - przy Alince tez taki był.... i nastawiłam się, że będzie synek, a tu niespodzianka była na porodówce. Teraz sie nie nastawiam.
 
hej

Ja też korzystam z suszarki i wówczas nie prasuję ale jak jest piękna pogoda to suszę na dworze bo potem tak pięknie pachnie pranie :) A prasować lubię tylko by robić to na bieżąco bo jak zalegnie to :wściekła/y:

mama - piękne drzewko

A ja to co wsadziłam muszę wykopać i przesadzić w inne miejsca bo mężuś będzie kopał i przekopywał a to szambo, a to kostka itp.
 
znalazlam tak na szybko kilka ciemnych fotek - maz robil swiatla landscapingowe i dlatego fotencje w nocy robione, kwatkow malo co widac i jakosc zdjec kiepska bo chyba z telefonu ale chociaz ogolny zarys calosci, ostatnie zdjecie jest zrobione ta z boku domu tam gdzie maly taraz przy dolnej kuchni.







 
Pawimi piękny ogród u mnie masakra pełno mleczy zresztą nawet jakbym chciała to bym non stop musiała wodę lać żeby w miarę wyglądało, po niedzieli wysadzę pelargonie i aksamitki, one to jeszcze najbardziej wytrzymałe na susze, a i jeszcze słoneczniki ozdobne też już ładne są i jeszcze fasolę ozdobną wsadzić i będzie ok. Ja to mam zawsze dużo planów na wiosnę a później to mi się nie chcę to uschnie albo dzieciaki zniszczą czy psy( jesienią 5 razy sadziłam tulipany przez psa:wściekła/y: a na wiosnę zakwitł tylko jeden:sorry2:)

Wczoraj przyszła do mnie chusta elastyczna, samo wiązanie wydaje mi się nie być złe ale jak tam włożyć dzieciatko to nie mam pojęcia:no:, a do tego w internecie jest tyle opinii że nie wiem czym się kierować:eek:, chyba będę bazować na stronce Szkoła Chustonoszenia
Może jest tu na forum jakaś CHUSTOWA MAMA?:sorry:
 
Katrina śliczny brzuś :-) i jak wysoko jeszcze :-D ciekawe kto w nim mieszka no , okrągly jak na chlopaka ;-) choc różnie to bywa :tak:
Mama no to oby 19ego nie przylazła.... ;)
Piekne kwiatuszki :tak:
Pawimi super macie ogród i dom :tak: i wspolczuje przyjazdu tesciowej :-D nastrajaj sie, nastrajaj ;-)


U was tez tak duszno? ja mam dosc takiej pogody, popadałoby troszke to by tak innaczej bylo ;P i za wysoka temperatura :no: miały byc burze i co? chyba w calej polsce znow cisza :happy: :-) Nie dało rady po 18 dzieciaki juz wykompane byly bo brud sie do nich kleił, a wiadomo jak to na wsi jest... :dry: do mnie tak samo...;P dzis mamie pomagałam pielic fasolke i sałate lodową ehhhh.... ;P
I koniec piąteczku...
 
ło matko - chociaż na szybko wlece bo pozniej zaległości i nic nie pamiętam

katrinka - ślicznie wyglądasz! - jak urodzisz to brzuszek zejdzie i już elegancka młoda mamusia---tylko w brzuszek Ci poszło?
pawimi - pięknie mieszkasz!- jak z amerykańskich filmów o karingtonach:-D---mówisz ze już miesiąc jak syn wyjechał:szok:---ale ten czas szybko leci - jak na imprezce u synka?
mamuś - tradycyjnie trzymam kciuki - u lekarza widze pozytywnie - to nie ma innego wyjscia---też musze kwiatki rózniaste posadzić - ale jakoś czasu wiecznie brak - a jak jest - to jutro np. ma być 13st. i deszcze:confused:
bedi - ciesze się ze smutki zakopane--- trzymaj się i bądz tez troszke egoistką:-p

no --- i już niemiec mi się włączył i nie pamiętam co dalej było:sorry2:
brzuchatki za szybkie rozwiązanie trzymam kciuki
lisa, majka, sempe, lenka - pozdrawiam
niewymienione również
zuzinka - czekam na foto córeczki - jak tam sobie dajesz radę???

ja dzis u fryza w końcu byłam zrobić pasemka na odrostach- no i jakoś ten czerep wygląda:-D


nabyłam folik - co ja wyczyniam - czyżbym wprowadzała swoje plany w czyn--- zwykle tak mam - jestem konsekwentna w tym co mówie---zobaczymy cz z "tym" mi wyjdzie:-D

buziam wsie---znaczy się wszystkie
 
reklama
hana - no niestety, najpierw poszło w uda i pupę, a potem dopiero w brzuszek, na zdjęciu tego tak nie widać, ale niestety tak jest,
A dziś też się do fryzjerki umówiłam, bo mam juz takie odrosty, że hej,

pawimi - bardzo ładny domek macie i ślicznie wygląda taki oświetlony,

Liza - przy Alince tez był taki okrągły, tym nie ma się co sugerować,
 
Do góry