reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

oj jak ja bym sobie w ogródku pogrzebała lub grilka zjadła:-) do tego takie zimno piwko!! ech............. choc ostatnio to podbieram kilka łyczków męzoweskiego piweczka i dolewam do mojego karmi:-) nie jest to szczyt marzen ale satysfakcje daje.. do tego z głosników reggae na maxa i zyc nie umierac:-) jeszcze mam zamiar kiedys zafajczyc tak porządnie hihihi ale mam marzenie co??!!:-D:-D

a własciwie to witam po pierwszym dniu remontowej rozpieruchy!!!!!!!!!!!!!! głowa mnie boli strasznie!!

dłonie mam opuchnięte jakbym cały dzien w polu robiła... po przedszkolu zawoże dziewczynki do tesciowej bo po południu największy syf się zacznie - wycinanie metalowej futryny
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
jak to przezyje to potem juz z górki...

zjadłam własnie owsianke i czekam na męża, przez 3 miesiące nie było zadnego odzewu w sprawie pracy a tu az nagle 3 rozmowy ma!! dzis, w poniedziałek i za tydzien.. oby z tego cosik wyszło..


miłego dnia...
 
reklama
Witam!!!
Dziewczyny wy ostatnio tyle piszecie , że ja nie nadążam z czytaniem.
I raczej nic nie wskazuje że mi się uda was doczytać w spokoju.
Ja melduje się nadal w tym samym stanie:) I dalej szlifuje wszystko co pod ręką:)
Pozdrawiam
 
jestem ...rano odwiozłam dzieci ,potem o 8.00 juz sadziłam do 4 doniczek kwiaty na parapety-w dwóch mam pelargonie-różowe i łososiowe
w trzeciej margaretki
w czwartek goździki moje ukochaneeee.
pięknie oko cieszą :-)
potem poszłam do sąsiadki bo chciała hennę więc i kawa od razu byla i podziwianie ogrodu ..potem Ona wleciała do mnie i podziwiała u mnie-obie jesteśmy dzis nadziwione-hahahahahaaaaaa


Leika jak miło ,żeś wleciała-czekamy na Ciebie i relacje jak sobie radzisz;))

Lenka-cześć i wzajemnie ;)

Maqka- nie pocieszę Cię ,ja tez nie prasuję-i dobrze mi z tym:)

Pawimi -no i jak ??? dostałam posadę ogrodniczki u Cię????????:sorry::-p
smacznego piwka i grilla-ja zachodzę to piwa nie tykam hahahaaa
za dużo piłam w górach -teraz muszę wrócić na własciwe tory;-)


Sempe ojjj no to się u Was zaczęło z remontem ,ale....będziesz miała później pięknie :szok::-D
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za mężową pracę!!!

Bedii jak tam u Ciebie kochana ??

Wiśnia-????????????????????????????????---> nie przesadzaj! drugi dzień Cię nie ma -tęsknię :sorry2:

Azile sprzataj ,porządkuj a potem od razu na porodówkę :)

Liza -ma termin na nieprzyjście 19 maja w sobotę za tydzień :sorry2:


jadę zaraz po dzieci-Zuza gimbusem wraca o 13.30,potem po Domisia i.......ogrodniczy jest mój:cool2::-D
 
hejka dziewuchy

ostatnio malo mnie bo caly dzien to spac bym mogla:eek::szok: zreszta maz mi rozgrzebal kibel i wszystkie rzeczy przeniosl na blat do kuchni wiec mi sie juz przewraca jak to widze, sprzatam bo musze i to minimum konieczne. Wczoraj po południu się z mężem godziliśmy:-):cool2:

pawimi pochwal sie ogrodem:tak:
mamo tak bym chciala zebys juz 'zabąblowała'

poczytam co u was i lecę po Vanessę
 
Leike to chyba myslalami sciagnelam bo sie ostatnio - nawet bodajze wczoraj zastanawialam co tam u niej slychac. Mamusiu - oczywiscie ze masz posade, wlasnie sie dzis rano zastanawialam gdzie jestes :-D Taka piekna pogoda to tylko w ogrodku pracowac!
Czeka mnie sprzatanie po wczorajszym grillu, stosik talerzy i misek bo juz wczoraj poleglismy do lozek. Na szczescie dzis mam wolne wiec powkladam wszystko do maszyny, zanim pojade do szkoly na imprezke to juz bedzie czysciutko.

sempe - zyj swiadomoscia jak pieknie bedzie pozniej a nie mysl o procesie remontu. Ja zawsze to sobie tak tlumacze i jakos jeszcze zyje hahaha na tyle remontow i przerobek ktore wspolnie z mezem przeszlismy od 2005 roku ;-) Trzymam kciuki za meza prace - oby sie udalo wybrac najlepsza oferte i najwazniejsze - stala !

liza - dokladnie, piatek...nawet nie wiem kiedy ten tydzien zlecial. Mojego syna juz prawie miesiac nie wiedzialam a wydaje mi sie ze dopiero w domu byl. Maj zleci..pozniej dlugi weekend i..moja tesciowa przylatuje. Musze sie psychicznie uzbroic bo nie mam pojecia jak to bedzie!

No nic, dopijam kawusie, biore sie za sprzatanie i robie sie na bostwo zeby sie dziecko mnie w szkole nie musialo wstydzic:blink:
Pozdrawiam wszystkie...
 
reklama
takie drzewko kupiłam (drzewko...po 10 latach dorasta do 5-7m ,teraz ma 2,5 metra:)))
nie mogłam nic dopisac pod zdjęciem dlago przepraszam za post pod postem:sorry2:

kupiłam jeszcze 2 żółte tawułki i 2 jakieś różowe kwiaty ,niskopienne.

porozmieszczałam juz gdzie mają być wkopane i jak słonko przestanie tak grzać to wkopiemy:)

Bedii dziękuję:-)też marzę o tym bąbelku:sorry2:

pogodzeni mówisz jesteście :cool2:to gites-cieszę się z Tobą :)


Katrina ślicznie wyglądasz-piłeczka jak sie patrzy:)))

Pawimi-tak,tak-wstaw fotosy ogrodu - może coś zgapię:-D
uffffffff:))) dzięki za posadę :)
leć do syna i bądź dumna;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry