reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
Joaś - widziałam, widziałam!!!! Ślicznie wyglądasz tak na "żywca",

Iwet - to trzecia ciąża i trzecie dziecko, a ma 38 lat (tyle skończy w czerwcu),
 
joas-a ja bardzo zaluje ,ze cie nie poznalam osobiscie madra i w dodatku piekna kobieta dodajesz sil do walki.kurcze i jaka szczuplutka:-)

bylismy w lutym w moim rodzinnym domku i tak ciezko bylo wracac do Bruxeli,ech chyba nigdy tak naprawde nie przywykne do tego miejcsa .niby tu mam teraz dom,ale sercem nadal w kraju.
 
Ja Joas juz widzialam w TV bo to medialna osoba :-) ale i teraz nie odpuscilam :-)

U nas Ania marzec, Maciej maj, Krzys czerwiec maz lipiec i ja sierpien. Maluszek powinien sie wpasowac w kwiecien :-D A w lipcu mamy 24 rocznica slubu 25 Krzysztofa 26 Anny i polowa miedzy moimi a m urodzinami wiec zawsze robimy mega impreze raz a dobrze

Pozdrawiam i znikam!

PS zajrzyjcie :ninja2: :-(
 
Ostatnia edycja:
widziałam Cię Joas:tak:
masz fajną,delikatną urodę...jak nasza mama...mam kompleksy,bo ja nie jestem drobna kobietka:no:
ale nie do końca się z Tobą zgodzę,niestety pieniązki to główny powód posiadania jednego,dwójki dzieci,nie tylko w naszym przypadku,właściwie wszystkie znajome pary nie decydują się na powiększenie rodziny ze strachu przed finansową niemocą ja,takich dzieci jakie mam i z takim męzczyzną,jakiego miałam szczęscie wziąść za małżonka,mogłabym mieć ośmioro,gdyby nie zasrane pieniążki,oczywiście oboje uczciwie pracujemy i nie wyciągamy łapek po cudze:cool2:

czy na temacie są w planie same małe kobitki?
katrina,azile,sempe,zuzinka?,u mnie też:szok:
ja się za chwilę rozsypę,ale smutno mi,bo prawie na 100%cesarka,zaraz idę do położnej,ale nadziei sobie robić nie będę
imiona jakie wymyśliliśmy
ja-Ludmiłka
mąż-Lidia
starsza-Lolita
młodsza-tam w dzuchu nie masz dzidzi:-p
pies-nosem wskazała na Latifę
dom wariatów
śniło mi się,że gotowałam dla Was zupę i było mi wstyd,że to z zwykłej mrożonki:confused:
odbija mi?:dry:
 
kochana, padło pytanie dlaczego osoby które na to stać nie decydują się na dzieci, a to o czym mówiłam znam z otoczenia, poza tym Ty już wielodzietna jesteś :-)
A ja nie jetsem delikatna i szczupła, luzik, "normalna" jestem z wałem sadełka na brzuchu
 
reklama
Do góry