reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
Mama, Zuz-Inka - nasza (jakby co) Zuzia będzie Bliźniaczkiem.

U nas z kolei dużo rogacizny - moja mama i Alinka jest Barankiem,
ja, moja starsza córcia i mój brat to Byczki, mój mąż to Panna, tato Rak, a siostra Bliźniak.
Oprócz męża, który jest z września to reszta wszyscy jesteśmy urodzeni między 10 kwietnia, a 24 czerwca.

Właśnie się dowiedziałam, że moja siostra jest w ciąży...
 
Ostatnia edycja:
mama05 zaraź mnie powerem ;P ja majac @ power zanika;P ale sloneczka nie ma to i tez sie wsio odechciewa;/
katrina super, gratki dla siostry :-) moja tez w ciązy termina ma na koniec wrzesnia poczatek pażdziernika :tak:


U nas jest tak ze ja, mąż i Miki blizniaki a Hania i Daniel -skorpiony :-)
z rodzenstwa to moi bracia to tez skorpiony, mama rak, Tata byk a siostra Wodnik :)
 
Mamo, Azile, wy już wiecie :-), dziś w głównym wydaniu wiadomości będzie materiał związany z kongresem demograficznym, który jest w Warszawie. Mój kolega dziennikarz zajmował sie tym tematem i poprosił mnie o kilka zdań jako matki wielodzietnej., Więc dzisiaj możecie mnie zobaczyć "w akcji". Będę razem z Arturkiem :-)
 
Joas - jak nie zapomnę, to będę oglądać!!!!

Liza - moja ma termin na październik. Moje dzieciaki są z maja, kwietnia i teraz albo koniec maja albo początek czerwca. A mojej siostry z grudnia, października i teraz tez październik.
 
joas-ogarne wszystko przed wiadomosciami i na bank zasiade przed tv. mamo wielodzietna.
katrinko-u siostry to ktora ciaza i w jakim ona jest wieku?zazdroszcze jej

u nas bez zmian :no:
 
reklama
Iwet-witaj,a myslalam o Tobie ostatnio i bardzo chciałam wierzyć,że nie piszesz bo masz mdłości.....
przytulam-u mnie też bez zmian...
no chyba ,że brać pod uwagę 3 torbiele-takie są zmiany..


Joaś -moje już w łóżkach,zasiadam zaraz do Wiadomości;)
bardzo się cieszę ,że Cię usłyszę :)))
pewnie sie teraz denerwujesz co?
 
Do góry