reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Mama - ale masz na myśli, że ostro dała w kość jako niemowlę, czy po prostu dziewczę ma swoje zdanie i koniec??

Zuzia - jak to jest???
 
reklama
Katrina -coś Ty,nie dała w kość...ale pokazuje się jej charakter w okresie buntu...wtedy lekko nie jest.
no i zdanie swoje ma!:tak:
a w brzuchu już tak mnie kopała,że nie raz z bólu płakałam..Dominik był spokojny..

no,ale może bedzie Kubuś:-D
 
Hej kochane
Nie macie pojęcia jak tesknię. Niestety życie mnie ograniczyło do minimum kontaktu z kompem. Tak to już jest, ze jak wracam z pracy to zaraz jadę na rehabilitację z Milą albo Paweł idzie na swoja a my na spacer. Ptem trochę zabawy, szybkie domowe obowiązki czy zakupy, kapanie Mili , kładzenie jej spac, gotowanie obiadku i robi się 10. A do tego mam sporo pracy na kompie. W weekend natomiast jest tyle do zrobienia, ze czasu mało na oddychanie.
Zuz Inka, Katrinka omajgot toż wy niedługo porodzicie!!!!!
Mama co u was, napisz choć smska bo nic sie nie odzywasz!!!!!!!!!
Pozdrawiam wszystkie potrójne i ogłaszam, ze wróciło mi jajeczkowanie. I dojrzewamy do decyzji kiedy zaczynamy....Wiem, wiem...mam do lipca czekac po cc :p
 
Mamusia - to po kopaniu sądząć chyba jednak Zuzia hihi.

Może mnie przeczucie myli, ale wydaje mi się, że dziewczynka u mnie mieszka.
 
Wisieńka -bąku jeden kochany-dzwoniłam ostatnio ,ale nie odebrałaś;-)
no ja pracuję na pół etatu to jakoś ogarniam a z Tobą łączę się w bólu...

Katrina no już nieeedługo się dowiemy Kto tam mieszka u Ciebie-wszystkie rodzą dziewczynki więc Ty pewnie też..
i Sempe
i Zuz inak
i Aziel
mają mieć babeczki to pewnie i Ty ;)))


ja już po tostach,kończę herbatę i biorę się za porządki..dziś też w planie porządki ogrodowe..

Joaś -jak na froncie??
 
Hej napisałam mega posta ale Arti wyłaczył kompa z guzika :-( Nie daje rady z tym zbójcem ;-)

Dzisiaj podeślę Wam niespodziankę wieczorem, pa!
 
Hej

Ja sie doczekałam @ ale juz w strachu zylam :baffled:
Joaś :-) dzieci :*
No faktycznie jak zaczniecie sie rozsypywac to jedna po drugiej pewnie;-) bedzie fajnie na watku :tak: :-)
Mama ja wczoraj juz zdziabałam w ogrudku niestety hacynty mi zmarzły :( no ale tylipanki, narcyze i leszcze dwa inne kwiatki juz rosną ładnie takze jest oki :-)

Hani katar uciekł i juz zdrowa, z a to mikolaja złapało , no ale zapobiegam gorszemu i daje witaminki i do noska oby sie oylo bez wiekszego przeziebienia...
Po poludniu spacerek zaliczymy, bo za niedlugo miki spac pojdzie, a ja chwile musze odpoczac brzuch pobolewa ehhh ;/
 
Hej wszystkim!!
Joas czekam na niespodziankę.;-)
Liza no to współczuje bólu brzucha i życzę zdrowia dzieciom.

Ja wróciłam od ginki. Mam dalej łykać żelazo, a jakoś mi ono nie idzie za bardzo:(. Do tego w moczu mam ciała ketonowe. To przez tę dietę cukrzycową wysoko białkową. Zła jestem jak osa. Wykończy mnie ta dieta a diabetolog jakaś moja dziwna musze pójść do innej, bo ta mi nic nie pomaga. Wrrr
I do tego moja ginka powiedziała, że mogą chcieć mnie na patologi juz 2 tygodnie przed terminem położyć. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Nawet moga wcześniej wywoływać poród. Zła jestem i tyle. Lece zmywać gary może złość przejdzie;-)
 
Kartrina nie dosc ze Zuza jestem to jeszcze spod znaku lwa...wladcza uparta i lasa na komplementy...ale po za tym bardzo ambitna i konsekwentna!

Wisienka to zielone swiatlo juz prawie masz ;-)

Azile wywolywanie przed terminem :szok: brrrrrr

Liza brakiem @ to sie faktycznie mozna zestresowac, dobrze ze przyszla

pozdrawiam :-)
 
reklama
jestem ..........matko jak ja dziś zasuwam...
pranie schnie na tarasie
pokurzałam chyba 4 razy
podłogi pozmywane migusiem wyschły bo podwójne okno balkonowe szeroko otwarte..
Bono legowisko wyprane -terz schnie przewieszone przez hustawkę:-p
Zuza pograbiła ogród,ja pozmiatałam taras
pomyłam pod prysznicem kwiaty,
zaraz wstawiam mięsko do piekarnika i jeszcze okna chcę pomyć....
wolę dzis ,żeby weekend rodzinnie spędzić .


Azile kochana cierpliwości i wytrwałości....niefajnie,że chcą poród wywoływać ;/
no i oczywiście skonsultuj z innym lekarzem..

Zuz Inka a z którego licpca jestes bo ja też władczy lew:-Dja 27.07..

Joaś -nogami przebieram co to za niespodzianka:-):-)

Liza witaj...no mi na razie nic nie pomarzło...dopiero bede się bliżej przyglądac ,ale to pewnie jutro ..

nawet dzis kawusi nie piłam-ale taki power nie często się zdarza to korzystam :))
 
Do góry