reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
witajcie

Ewunia - oj, TY!!! wiesz, że nie możesz się forsować!! Uważaj na siebie.

Mama - nawet nie wiesz jak ja czekam na tę wiosnę... tylko w co ja się ubiorę jak będzie cieplej?????

Majqa, Mama, Ewunia, Liza - oraz cała reszta ferajny, miłej rodzinnej niedzieli Wam życzę.

P.S. Fajnie jest mieć wszystkie dzieciaki pod jednym dachem...
 
Hej, kochanewracam w poniedziałek do pracy, Hania kolejny tydzień na antybiotyku :(( .Lekarz, który jest na zastępstwie wciskał mi, że ma czyste gardło kiedy ja widziałam czerwone łuki, że hej.Dał mi badanie moczu i posiew ?!:crazy: i kazał czekać na naszą lekarkę 2 dni( była na urlopie ) Jak ona wróciła i zobaczyła, to się okrutnie wściekła :wściekła/y:, Mała ma ostre zapalenie krtani i kolejny antybiotyk. Ale przestała gorączkować i bedzie dobrze. Hanutka po 2 urodzinkach, pyszczy jakby więcej....:sorry2: na wszystko ma odpowiedź - niestety zrozumiałą wolałabym, żeby mówiła w swoim narzeczu... Ale niektore słowa miód na serce totam cie mocio czyli tak, tak to co zawsze nas rozczula kocham cie mocno :-D apotem następuje ścisk, którego nie powstydziłby atleta :-DWrzucę zdjęcia jak rozpakowuje prezenty i jaka znudzona świętowaniem i słodkościami na drugi dzień.Pozdrawiam i ściskam gorąco
 

Załączniki

  • _IGP3522.jpg
    _IGP3522.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 38
  • _IGP3515.jpg
    _IGP3515.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 39
  • _IGP3516.jpg
    _IGP3516.jpg
    32,6 KB · Wyświetleń: 47
  • _IGP3532.jpg
    _IGP3532.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 37
  • _IGP3537.jpg
    _IGP3537.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 37
Czesc dziewczyny

Izulka Hania przesliczna dziewczynka jest ale widac te diabelki w oczach, oj da ci jeszcze popalic coreczka.... :) Jest slodziutka!!!

Mama ,Katrina ja tez juz sie wiosny doczekac nie moge. Jakos tak czlowiekowi lzej sie robi jak juz to slonko zaglada do okien :)

Majqa mam nadzieje ze zmeczenie ci odpusci i wszystko wroci do normy!!

Wypuscili mnie wczoraj dod odmu ale nie bede nawet pisac co sie dzieje z moim brzuchem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Jutro mam sie zglosic do poradni i mam dostac antybiotyk (lekarz mi wczoraj nie wypisal bo chyba mu sie nie chcialo po prostu:wściekła/y::wściekła/y:) wiec goraczkuje sobie dalej a z brzucha leci ropa. Rewelacja!!!!:no: Dobra nie smece juz . Przynajmniej piekne slonko na dworze (choc zimno)
 
cześć słoneczka ;))

Izulka- UWIELBIAM czytac jak opisujesz Hanusiowe wywijasy:)) mówisz ,że wolałabyś aby mówiła w swoim narzeczu ?? hahahaaaa
ukochaj Ją serdecznie od ciotki:))

fajny ten biegacz dostała :)))


Ewunia współczuje podejścia lekarza i Twojego cierpienia...
trzymaj się kochana ..


Majqa jak tam dzis nastawienie ??


Joaś jak u taty??

Sempe myślę o Tobie ....


wiosenne słonko przesyłam i udanej niedzieli zyczę :):))
 
Witajcie kochane
Lata mnie nie było i stęskniona jestem za wami strasznie. Życie mamy pracującej okazało się bardziej absorbujące niż myslałam. W pracy miodu nie ma, straszny zapieprz i na dodatek atmosfera niezbyt miła. Ech ogólnie cięzko. W domu duzo pracy jak wracam bo mimo, ze Pol świetnie sobie radzi z mała to jednak w domu nie zdarza zrobić wszystkiego. Milusia ma kiepskie noce i spię po 3 godziny dziennie co sprawia, ze padam zaraz po zrobieniu koniecznych rzeczty. W weekend staram sie naładować baterie i spędzić jak najwoęcej czasu rodzinnie.
Może wiosna bedzie lżejsza , jak dzien bedzie dłuższy i pogoda korzystniejsza dla samopoczucia. Pozdrawiam wszystkie serdecznie i nie zapominajcie o starej wisni.
 
Wiśnia ;))))) ja tu ciągle Ciebie wspominam -nie bój żaby ,nie zapomnimy:)))
zachodź szybko i wracaj do nas;)

buziaki dla Emili..gratki dla Pawła ,że sobie tak radzi:)!
 
Hej :-)

mama - no dziś lepiej, ale ogólne zmęczenie nadal pozostało ...Pogoda dobrze mnie nastraja więc otrząsnę się szybko :tak:

wisieńka - oj rozumiem Cię z nockami nieprzespanymi, u mnie raz lepiej raz gorzej :tak:ale ogólnie padam na pyszczek ...

ewunia - to nieciekawie, oby antybiotyk pomógł

miłej niedzieli
 
reklama
jestem ..


w Ikei dzieci się wyszalały w kulkach ,my małe zakupy zrobiliśmy i ze znajomymi na kawę i ciacho:0
potem pojechaliśmy do Nich -tak herbatka i sernik ,dzieci zabawa na górze-też mają parkę jak my tylko starszy jest Julek a Ola młodsza..
teraz dzieci bajka a ja biorę się za kolację ....

Majqa to dobrze,że juz lepiej...a bedzie jeszcze lepiej-zobaczysz..

a Wam jak niedziela minęła...
 
Do góry