reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

No i po egzaminach :) Udało się wszystko do przodu tak więc jestem na 3 roku :D:D

Olisia rośnie jak na drożdżach. Bardzo wysoko dźwiga nóżki i główkę leżąc na plecach. Jak jej podam zabawkę to od razu ląduje w buzi :>
Waży już 5,9 kg i co raz więcej mam do dźwigania :)
 
reklama
Drogie Mamy z Torunia! mam pytanie: Jak sprzedac dzieciece rzeczy lokalnie w Toruniu? Mieszkam na stale w Kanadzie, u moich rodzicow w Inowroclawiu mam obecnie magazyn rzeczy po moich chrzesniakach, chlopcu i dziewczynce: wiekszosc uzywanych w b.dobrym stanie, pare nowych. Chomikowalam, bo myslalam, ze mi sie przyda w przyszlosci (ale na drugie dziecko juz sie u mnie nijak nie zanosi, niestety). Pare rzeczy jest na czasie : kombinezony dla dziewczynki i chlopca (0-3 mies.), kurtka i kombinezon dla chlopca na 3 lata (84-96 cm) i tony rzeczy dla malej dziewczynki 0-12 mies. itp itp. Poradzcie jak to sprzedac? Jakies komisy, lokalne ogloszenia, moze jakas gielda ??
 
Nie moge sie dokopac adresu tego komisu na prostej. Moza jakas nazwa albo opisowo gdzie to sie miesci, zeby moi rodzice to znalezli jak pojada. Z gory dziekuje, kasia
 
niestety nie moge znaleźć tego numeru ;/ ale kicha no nie wiele pomogę ale jak się zapytają juz na miejscu gdzie na prostej komis to ludzie będzą wiedzieli na pewno
 
reklama
Do góry