reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
siedzę, maluję paznokcie, oglądam TV....

Alan dziś sobie wargę rozwalił...krew się obficie polała. Wieczorem go chyba bolało, bo jęczał. Można jakoś załagodzić obrzęk?
 
Batonik po ile kupiłaś tą zebrę -nową??? ja na allegro dałam 160 zł.
Rechot ja na razie przerzuciłam się na fitness bardzo mi to odpowiada zapier.. na maxa ale efekt w postaci mniejszej opony zauważyłam.
 
batonik w związku z tym że dziś mam imieniny właśnie sącze lecha z malinowy ....no to zdrówko kochaniutkie oczywiście moje :D

minu - a jebsnij te robote w cholere i tez się z nami napij :D czegokolwiek :D
 
mikka - ja sobie wykupie od wrzesnia bez ograniczeń na fitness i bede u magdy chodzić ile dam rade gdzie podrzucę tomka to pójdę
 
reklama
Rechot wszystkiego najlepszego z okazji imienin

A piję sobie... na zmianę wodę mineralną z herbatką na laktację bo moja mleczarnia coś ostatnio pustawa się robi, a Mała cyca chce.
 
Do góry