reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
:-)a no witam z rana ;-)


rechot1sb wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszych imienin ;-) musiałam iść lulu bo chciało mi się jeszcze jednego redsika a nie było :sorry2: więc poszłam spać i zapomniałam hi hi hi

mikka2010 kupiłam nowego skoczka na tablica.pl za 80+17zł przesyłka :sorry2: dlatego go brałam bo cena chyba niska no nie :sorry2:


hmmm może i ja coś poćwiczę od września :dry: diabetolog mi powiedziała, że do końca roku muszę dychę zgubić :szok::baffled: na szczęście przestałam z 2 tyg temu całkowicie karmić piersią więc już stosuje małą dietkę, tylko to pifko mnie gubi wieczorem hi hi hi


piękna pogoda, może jakiś spacer hmmm chyba tylko po galerii hi hi hi, a do nas jedzie nowy wózek ;-):tak: jupiiiii jutro pewnie lub w pt będzie :tak: więc niech się robi pogoda bo inaczej wrrrrrrrrrrr .....

Pzdr 600
 
Batonik prawda, że tanio

Kochane Anny wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszych imienin, a dzisiaj również składam najlepsze życzenia dla koleżanek Natalek :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
mikka2010 pewnie tak tanio że aż niemożliwe bo nadal go nie mam :sorry2::-( napisałam dziś do tablica.pl bo nie chce mi się już z tym bujać :-:)zawstydzona/y:

rechot1sb hi hi hi hi święta racja


ma któraś ochotę na cofkę ??? chociaż wirtualną ale w towarzystwie lepiej smakuje :-p
 
Wszystkiego Najlepszego dla Wszystkich Ań oraz Natalek :)

My dzisiaj mieliśmy spotkać się z kumpela. Ach... a podobno w radiu słyszałam, ze ma padać cały dzień bądz z krotkimi przerwami. Kurde no...
a mały dzisiaj ma zły humor! Jak tu przetrwać cały dzień???
batonik - ojjj ja też kocham piweczko, heh owocowe.:D Pycha... i dlatego jestem jaka jestem. Na cwiczenia nie mam czasu, jak narazie synek organizuje mi taki trening, ze mam wieczorem dość.
 
Ostatnia edycja:
reklama
weź nic nie mów jak opanuje łazienkę to syf w kuchni jak odgruzuje kuchnie to syf na salonach i tak w kółko mam dość bez kitu
 
Do góry