reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
mikka ale nie powiem oferta super żebym miała kaskę ale nie mam nawet na karnet na tańce więc dlatago mnie chwilowo na nich nie ma ;/

skarbówka przycina w h....a i nadal nie mam zwrotu na koncie już mnie szlak trafia obracają sobie jeszcze moją kasą świniaki jedne
 
Tylko że ja już nie posiadam nawet wózka dla małego. a jak on się nie prześpi to jest strasznie nie znośny.


A no skarbowka taka jest czeka się nie wiadomo ile:) ja dostałam po tygodniu od złożenia a moi rodzice po 2 miesiacach więc i może ty bedziesz tyle czekać:-)
 
Nie uważam, żeby dzieci jeżdżące w wózkach były leniwe, ale każdy ma jakiś swój pogląd.

Mój teraz grzecznie zasnął, więc na 15 będzie wyspany :-) Wiecie on potrzebuje mnóstwo snu :-D

Chcieć to móc - móc to chcieć.

Rechot ale jaja sobie robią...my już dawno dostaliśmy zwrot i wszyscy w rodzinie również.
 
Nie uważam, żeby dzieci jeżdżące w wózkach były leniwe, ale każdy ma jakiś swój pogląd.

Jak miałam wózek jeszcze to tomek na krok nie chciał z niego wysiąść dlatego też zrezygnowaliśmy i ma teraz rower biegowy by mógł się ruszać.
Każde dziecko inaczej przechodzi etap wózka nie mówię że każde jest leniuszkiem ale Tomasz był nadzwyczajnym leniuszkiem jeżeli chodzi o wózek :-)
 
reklama
bobomama podpytaj o zniżki dla nas na fitness to nam powiesz na placu co udało ci się załatwić może ze zniżką bedzie mnie stać teraz na karnet -----liczę na Ciebie :D
 
Do góry