reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

O no właśnie mi by się przydały zniżki, bo po ślubie z kasą ciężko ;/ A pisałaś, że masz takie dobre wtyki tam, gdzie chodzimy, więc jeśli byłabyś taką dobrą koleżanką Bobomama, to załatw nam :-) Dla Mikki też :-)
 
reklama
Czesc Dziewczyny zarówno stałe (stare) :p bywalczynie, jak i naszą świezynkę i zycze udanego spotkania. Kobitki kolejne spotkanie jakoś w weekend cio? Znajdziecie czas?! Wtedy my napewno się stawimy. Ach... nieraz zaluje, ze tak daleko mieszkam od Tolunia. :D
Milego dnia!

mikka - ja bym się przeszła na te zajęcia, a co wolisz silownie czy fitness?
 
Ostatnia edycja:
na razie pan dyrektor sie wycofal bo za malo chetnych ale caly czas zbieramy chetnych i moze sie uda a poza tym mial operacje i nie mial glowy do tego moze jak wroci do pracy po l4 cos zwojujemy
 
extraaaa to dużo zdrowia dla Pana Dyrektora, mam nadzieję, że operacja nie jakaś mega niebezpieczna i wielka była i szybko wróci do pełni sprawności, no i oczywiście musimy nazbierać jak najwięcej chętnych na fitness :D

to pilnuj kochana tam naszych zniżek :D

to laseczki do zobaczyska na placu papapapaap
 
o kurcze szkoda, że Dyrektor chory ;/ Już się ucieszyłam, że będzie taniej. No ale poczekam...mam nadzieję, że to nie żadna poważna kontuzja - może podczas treningów coś się stało?
 
szkoda ze zadnej nie bylo o tej 15 na placu

Przecież się umówiłyśmy przed bramą ! Byłam tylko ja, luuuzna, rechot :tak: a Ty byłaś ? To czemu nie czekałaś przed bramą ? Byłyśmy na fontannie, później na placu i na lodach :tak:

a w ogóle dziewczynki ( luuuzna, rechot) jesteście zaje***ste :-D:-D:-D ubawiłam się po pachy, wiecie z czego :-D:-D:-D z resztą z wami zawsze jest wesoło :tak:
 
reklama
Czytam że spacer się udał :-) Szkoda że mnie nie było chciała bym was poznać;-) Może kolejnym razem uda mi się spotkać z wami i tak samo świetnie się bawić:-)
 
Do góry