reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Malinko - mieszkam poza Toruniem i tylko mnie mąż moze przywiesc do miasta, a pracuje do 16 ( o 16.30 jest w domku)
szkoda, ale mam nadzieje, ze jeszcze bedzie okazja :tak:
 
reklama
Więcej o mnie to że jestem z dzielnicy PDG :) wychowuje małego i to nasze główne zajęcie. Różne wyprawy i zabawy. Co jeszcze mam napisać może pytajcie:)
 
Dobra jutro 15 tak? Chyba że poczekamy na Aśkę i o 16.30 się umówimy, a Asia najwyżej się trochę spóźni. Ale to tylko propozycja.

Malinka piernikowe miasteczko jest na mieście (wejście od Podmurnej za Urzędem Miasta)
Witam nową mamę - jak masz tyle czasu to zapraszam na spotkanie - warto się poznać ;)
 
Jak się zgubię :-pbędę dzwonić :-D
Od rana będę w pracy do 13, więc proszę już planów nie zmieniać :-p z tego co mi się wydaję to jak zwykle będziemy w tym samym składzie, zawsze wszystkie chętne a jak co do czego to nikt nie może, no ale cóż... Do jutra dziewczynki :*
 
reklama
Ja dzis nie dam rady być o 15 na mieście:( niestety mój maluszek ma do tej godziny drzemke:) Ale na kolejne spotkanie bardzo chętnie:)
 
Do góry