reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

tak i nie usmiecha mi sie latac jak z motorem w dupce za Tomkiem i wiecznie mieć go na oku bo gdzieś polezie ;/ jak tylko spojrzę w inną stronę
 
reklama
laski, a na starówce te piernikowe miasteczko czy jak to tam sie nazywa jest fajne bo ogrodzone.

rechot chyba się z Tobą zgadzam ja też myslę, że to była trzydniówka bo małego w piątym dniu wysypało ale oni twierdzą, że to nie trzydniówka tylko jakiś wirus. Suma sumarum wczoraj wyszliśmy ze szpitala :-(
 
reklama
:-(no ja raczej też nie dołączę bo jutro wybieram się do koleżanki ze szpitala do Brodnicy :tak: ehhh mam nadzieję, że wymyślicie coś jeszcze niebawem bo nakręciłam się na to spotkanie ;-):laugh2: w końcu ....
 
Do góry