reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Noooo właśnie trzeba Rechot :-D Malinka ja mam mieć zdjęcia w przyszłym tygodniu ze ślubu :-) Więc nie zapominaj :-D
 
reklama
A może być i park, choć z moim biegającym dzieckiem wolała bym jakiś plac zabaw- tak, czy tak się dostosuję :tak:
Luuuzna a kiedy będziesz miała zdjęcia- do wtorku ? :-)
 
ooj Malinka ciężko będzie do wtorku - wiem tylko, że w przyszłym tygodniu, ale wątpię, żeby do wtorku było gotowe ;/ najwyżej później się jakoś zgadamy i wpadniesz do mnie :tak:

a w parku jest już plac zabaw, więc nie bój się ;) Gucio się wyszaleje :D
 
hej dziewczynki
Dzis wrocilam do domku ale nie nadrobie was moze w tygodniu jak sie ogarne nadrobie a na spotkanie tez jestem chetna mozecie napisac sms gdzie i o ktorej
 
Witajcie!
ale się rozpisalyście...:-) a my koniec koncow pojechalismy w nocy z soboty na niedziele nad morze. Okazało się w piatek, ze M nie dostanie pozniej dluzszego urlopu wiec szybko pakowanie i juz w niedziele o 9 bylismy na spacerze na plazy. Pogoda okazala sie piekna. Sloneczko swiecilo, a K nawet wykapal sie dwa razy w Bałtyku. Trochę wialo i nas tak zawialo, ze maly z urlopu przywiozl przeziebienie. Wczoraj po drodze wstapilismy na spacer do parku uzdrowiskowego w Połczynie Zdroju.:-) Fotki zamieszcze pozniej na FB.
... a co do spotkania to ja b. chetnie, ale pasuje mi w ciagu tygodnia popoludniu badz jakos w weeekend.:-):-)
 
reklama
Ja jakoś chodzę na ten plac i dzieciaki nie uciekają na ulicę, bo do ulicy kawałek mają ;) wolą pobrykać w parku. Dziś znów byliśmy i Alan się wyszalał z kuzynem :-)
Rechot byłaś tam na tym placu zabaw?
 
Do góry