reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

luuuzna - do zobaczenia, śliczna fota Alusia :)
Ja dzisiaj zapracowana, robiłam w ogródku małego skalniaczka i grillik. Dzień zaliczam do udanych i Wam zyczę udanej niedzieli. :)
 
reklama
Ja też melduje, że żyję :-p

Luuuzna wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia, dużo miłości i wzajemnego szacunku !!! Bardzo Cię przepraszam, że nie mogłam być :-(ale wiesz jak to u mnie, czekam na fotki bo pewnie wyglądałaś pięknie :tak:


coś się działo ciekawego jak mnie nie było ???;-)
 
Malinka tak się zastanawiałam...ale przypomniała mi się Twoja sytuacja i doskonale Cię rozumiem :tak: Mam nadzieję, że jakoś się spotkamy niedługo, to Ci foty pokażę w albumie :-) Dziękuję za życzenia :)
A jak zdrowie Gucia?
 
reklama
ej dziewczyny co tu taka posucha pisac co się u Was dzieje????

Bo u mnie świętujemy dzisiaj roczek Damiana i ciągle sie zastanawiam kiedy to zleciało :-))

Luuuzna gdzie byłaś, kiedy przyjdziesz potańczyć :-)))
 
Do góry