reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
Nie wyjechałam ;-) Ale najpierw chora byłam po ślubie, a potem mieliśmy sesję zdjęciową...wyczerpana jestem...

Dzięki laski za gratulacje i życzenia :)
 
Hej!Coś mało piszecie,kilka dni bez żadnego wpisu?
No cieplutko wreszcie się zrobiło choć niby do końca tego tyg miało być niby pochmurno.Rano po śniadaniu zazwyczaj rozściełam na balkonie moim małym i sobie tam siedzą a Inga przeważnie stoi przy szczebelkach i sobie wygląda.Teraz 2 dni byliśmy u rodzinki na wsi.Mikołaj był z tatą na rybach i wpadł do wody biedaczek.Dzisiaj mój mężulo wyjeżdża na cały miesiąc do Austrii ale maly będzie za nim tęsknił-już tęskni jak pojedzie na kilka godzin albo jak jest w pracy i mówi że się za nim martwi i czasem musimy dzwonić. wczoraj po powrocie z wioski jak małą odłożyłam na noc spać to obudziła się po 8 godz,pokarmiła się i na nocniczku ładnie posiedziała.Ząbki cały czas idą bo wkłada stale coś do buzi i paluchy pcha.
 
reklama
Do góry