reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
mocno bleeee ??? bo ja np paluszki krabowe albo krewetki lubie bardzo więc może mi będzie smakować ale właśnie słyszałam że sie je albo uwielbia albo nienawidzi :D
 
wkurza mnie ta pogoda do bani na maxa jak będzie takie całe lato to szkoda gadać każdy weekend deszczowy albo pogoda nie w pi...ni w oko ;/ nie pamiętam weekendu dawno na powietrzu w super pogodzie spędzonego z chłopem niedziela zawsze jest kicha złości mnie to
 
Dla mnie mocno ble, ale jak krewety lubisz to chyba bedzie OK.
A propo pogody to ostatnia niedziela byla super, więc wybralismy sie do Myślęcinka :)
mikka - udanej pogody na wczasach :-)
 
hej

z tą pogodą to nie jest tak źle dziewczyny dziś np było suuuper jak dla mnie bo nie cierpię upałów :-)

a ja w trakcie szukania opiekunki eszz to nie takie proste jak mi się wydawało ale dałam ogłoszenie na niania.pl i porozwieszam co nie co tu w okolicy i mam nadzieję że w końcu znajdę..
 
wiesz napisz jakie warunki ile chcesz komuś dac to rozpuszczę plotkę na fejsbuuku a mam dużo koleżanek z pedagogiki może któraś się skusi
 
reklama
Hej!Mikołaj ma już miejsce w przedszkolu,w pon. jadę złożyć dokumenty.Chrzest Ingi też załatwiony,utargowałam z proboszczem za pół ceny czyli 50 zł,tylko nie mógł zrozumieć czemu prosimy o jeden sakrament jak nie mamy tego najważniejszego,powiedział że nawet za darmo by nam udzielił tylko żeby mąż się zgodził-no ciekawe.
U nas w lidlu od dwóch dni wyprzedaż o 30% taniej do jutra a potem zamykają na 2 m-ce,jakaś renowacja ma być.Ludzie wariują a właściwie to wczoraj był szał,nie było człowieka z niepełnym koszem zakupów.Ja byłam dziś 2 razy,głównie to pampersy dla małej wzięłam na 2 m-ce gdzieś no i pełno innych rzeczy też że aż syn przyjechał mi pomóc.
 
Do góry