reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Zdrowie zawsze w cenie...

Laski w niedzielę 8 maja od 10 - 13 w CSW muzyka poważna dla dzieciaków - idziemy?:-)
Wydaje mi się, że może być ciekawie :-)
Co Wy na to?
 
reklama
no dla Alana 10 jest najlepszą godziną :tak:

Szkoda że nie możecie...może chociaż jedna pójdzie z BB, to będzie mi raźniej :-) A jak nie...to sami skoczymy ;-)
 
od soboty ma się pogoda poprawić :D ale bym sobie grilla zjadła znaczy kiełbachę itp z grilla bo samego blaszaka to jeść nie chce
grill_d.jpg




mniaaaaaaaaaaaaaaaaam :D
 
My grillowaliśmy w sobotę ubiegłą :-) Pogoda była super :) Zrobiłam szaszłyczki, karkówkę...kiełbacha też była. Następnego dnia już było chłodniej, ale kurczaka wrzuciliśmy na ruszt :) Na koniec zawsze ziemniaczki wrzucamy do żaru i się fajnie pieką :-)
 
ja też miałam grila 1 maja zimno było i deszcz padał ale tak nas nie powstrzymało rozpocząć sezon na grilowanie.

do rechot i luuuznej:
dziewczyny i jak tam na hip hopie trochę mnie nie było ćwiczycie nowy układ?? a jedziecie do Brodnicy na ten konkurs?
 
reklama
Asienka a dzięki przygotowania w toku :-)
Dziś zakupiłam buty do kiecy :) Na wysokim obcasie :szok: Ale dam radę a co :-D
Ogółem to już niewiele zostało...cieszę się, że wesele ma ktoś inny na głowie, a my na gotowca idziemy :-)
Trzeba dokupić parę pierdółek....i kaniec :)

Mikka nie było treningu, bo przyszłam tylko ja i chłopacy. W tym tygodni treningi w piątek i w sobotę. Co do występu - nie mam pojęcia.
 
Do góry