reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
oj dziewczyny ale mam dzisiaj dzień dopiero co usiadłam na pupę. Jeszcze na koniec młody dostał gorączkę albo po szczepieniu albo na zęby. Pierwszy raz więc podwójnie przeżywam :-(
 
Mikka dobrze będzie - musi być. Możliwe że po szczepieniu dostał ;-) Mierz mu co jakiś czas, a jak będzie wysoko, to czopek.
 
kasiula idą mu zęby idą jedynki na dole. Ślini się juz od miesiąca, kupy robi rzadkie a marudny jest niesamowicie palce w buzi trzyma. Gorączka na szczęście wybryk jednorazowy.

Dziewczyny a Wy podawałyście gluten po 5 msc życia?? Bo mi lekarka kazała 1 łyż dziennie ale nie wiem w czym on jest oprócz kaszy mannej. Przecież nie będę ją gotowała na wodzie.
 
dziewczyny jaki jest dobry żel na dziąsełka dla ząbkujących dzieci???

Lencja proszę podaj mi jeszcze raz numer tel. do tej przychodni wojskowej bo wtedy nie spisałam a teraz nie chce mi się przeglądać tylu stron wstecz. A mam już skierowanie na bioderka od pediatry. Z góry dziękuję.
 
reklama
Mikka- ja tez polecam dentinox:)
ej laski jestem zla tesciowa jest przeziebiona a chce sie jeszcze z nami zobacyc przed wyjazdem boje sie ze sie zarazimy od niej a tego sie stram uniknac od miesiaca! Fcuk!!
 
Do góry