reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

ale se strzeliłyśmy spacer z kasią po lesie, cuuudnie pachniało lasem, pogoda boska, niedawno dotarłam do domu, nogi mam w d...... masakra ale jestem smutaśna bo kasior niedlugo pojedzieeeeeeeeeeeee nieeeeeeeee buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu


mikka - cudnie że już jesteś fajnie że wypoczęłaś :)
 
reklama
Witam
i ja już dotarłam cała i zdrowa do Torunia :-)) Mam dzisiaj lenia młody śpi na balkonie, a ja włączyłam sobie kompa i nadrabiam zaległości:-)) a obiad...... najlepiej jakby ktoś ugotował tak było fajnie u mamusi:-))))
super ze wypoczeliscie:)
ale se strzeliłyśmy spacer z kasią po lesie, cuuudnie pachniało lasem, pogoda boska, niedawno dotarłam do domu, nogi mam w d...... masakra ale jestem smutaśna bo kasior niedlugo pojedzieeeeeeeeeeeee nieeeeeeeee buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu


mikka - cudnie że już jesteś fajnie że wypoczęłaś :)
a ja gnalam potem do babci, dopiero co wrocilismy. jestem zmeczona od jutra znowu bieganina:/

ANIU- mi tez smutno ze Was "opuszcze" bo jestescie suppper laski! mam nadzieje ze sie zgramy na spacer jak przyjade nastepny raz do pl:)

ANITA- fajnie ze zdrowi jestescie, a co do sniegu- to podejrzewam ze na nadziei sie skonczy ...hehhee
 
20-stegoooooooooooooooooooooooooo buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
153_w587.jpeg
 
kurcze Kasia jest szansa, że jeszcze Olka zobaczę :-( Po raz ostatni?:-( i Ciebie...

Mikka super że wróciłaś :-)
 
Ostatnia edycja:
hej prawdopodobnie bede jeszcz na chrobrego w pt albo w sobote, to jescze nie jest pewne, kurcze bo mam tak tydzien zawalony ze dawno tak nie mialam, ale gdzinke sie wyskrobie:)

MIKA- no juz znasz odpowiedz:p

i spoko przeciez my nie umieramy. bede pisac tu ( jak kupimy kompa i zalozymy neta:p) no i zajedziemy w przyszlym roku (mam nadzieje)
Bosze toz te dzieciaczki nasze to juz latac beda! nie poznam ich pewnie! juz tesknie






 
reklama
Do góry