reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
hey

no Tomek juz sam siada bez problemu z leżącego i podciaga się do stania w wyrku i przy wersalce sam postoi i za chwile Bam na pupkę - ale manualnie znaczy mała motoryka to gorzej chwytanie obracanie itp no jak widać w genach się ma takie rzeczy więc będzie niezgraba po tacie :) LoL



Rechot no fakt bo nasze chłopaki w tym samym wieku są :-) a siedzi już sam? bo Mati chwilę siedzi ale jak tylko za bardzo sie przechyli w jedną stronę czy spojrzy w górę to zaraz leci nie potrafi utrzymać równowagi :-D

Hej dziewczyny! Ale naskrobałyście :) Ja ostatnio w wirze różnych zajęć, w dodatku Maciuś dostał anginę i chodzę wiecznie niewyspana.

Anita super zdjęcia wstawiłaś - mi się rzuca porządek u Ciebie w domku! U mnie ciągle totalny chaos.

Dziewczyny macie jakieś dobre sposoby jak podać dziecku antybiotyk, żeby nie było na siłę? Ja na razie innego sposobu nie znalazłam i aż mnie ciary przechodzą jak pomyślę, że do piątku będę dwa razy dziennie walczyć z podaniem tego ohydnego w smaku lekarstwa...

ja podaje jak kasiuch strzykawką tak zeby na bank przełknął jak narazie nie protestował

Sposobu na antybiotyk nie mam. Moja Natalka połykała wszystko bez żadnego trudu.

Jeśli chodzi o kino mogę się wybrać w niedziele bo w listopadzie mnie nie będzie więc jeden seans ominę.
pewnie wybierasz się w rodzinne strony


a wogóle to cześć wszytkim

my se nadal chorujemy a co se będziem żałować mamy jeszcze antybiotyk na doleczenie mam nadzieję że na wszytkich świętych to przymrozi już i chorubska nie będą fruwały i pójdziemy na groby normalnie jak ludzie ;/

a na film tez bym się wybrała ale Tomek musi być zdrowy :) ale byłoby fajnie się z wami spotkacj kochane moje się steskniłam :* i trza facetów poobgadywać i o dzieciahc poplotkować i wogóle i wogóle
 
Hej
A mi facet wrócił, wziął urlop, więc korzystamy z chwil w rodzinnym gronie :)
Miałam iść na ten seans, ale jakoś leniliśmy się w niedzielę.


Ooj Ania kiedy skończą się męki Tomka? Nie mogę już czytać, że u Was ciągle jakieś lekarstwa, antybiotyki :-( ucałuj tego aniołka od ciotki :)

Paulina
jak ja tęsknię za Guciem :-D
Alek zaczął puszczać się podpórek, więc niedługo pewnie pobiega z kumplem :-D Strzeżcie się narody :szok:

Monika na kiedy termin?

Anita
ale spryciarza masz ;-)

lil maja
ja nie mam i dawałam na siłę ;/ Aluś na widok butelki zamykał paszczę...

Mikka stęskniłam się :-D Jak nasz mały aniołek z różkami?:-)
 
Dziewczyny dzięki za wszystkie porady! Daję więc na siłę i jakoś idzie. Od dziś jeszcze kaszel leczymy, bo jakiś taki brzydki się zrobił - co mi się z anginą nie kojarzę. Więc dodatkowo daję dwa razy dziennie paskudny deflegmin - 4x dziennie Maciuś wpada w wielką rozpacz. No ale co robić. Byle do piątku! Pozdrawiam Was serdecznie, zupa mi kipi i nie mogę tak do końca nadrobić wszystkich postów..
 
Anita mieszkam przy Wiki na Legionów.
Termin mam na 1 styczeń 2011 ale mam nadzieje, że malutka wyjdzie w styczniu a nie w grudniu.
 
reklama
ejjj my za toba i guciem tez daj znac jak wrocisz trzeba sie umowic na spacer!
:*******
Malinka dzięki :-) co do porządku to ja mam trochę fioła na tym punkcie tzn nie jestem może aż taką "pedantką" ale nie lubię jak coś leży nie na swoim miejscu :-)
łłłłoooo matko zazdroszczę takiego fioła :-D:tak::tak:
Bobomama24 ja już mam doświadczenie już to przerabiałam także spoko dam radę:-);-) Przemcia tak nauczyłam że jak miał 3 latka i poszedł do przedszkola to panie się nachwalić go nie mogły jakie to zdyscyplinowane dziecko bo za każdym razem jak skończył się czymś bawić to odkładał zabawkę na miejsce:-D
:szok::szok::szok::szok::szok: nie no jesteś niesamowita- poważnie
hey

no Tomek juz sam siada bez problemu z leżącego i podciaga się do stania w wyrku i przy wersalce sam postoi i za chwile Bam na pupkę - ale manualnie znaczy mała motoryka to gorzej chwytanie obracanie itp no jak widać w genach się ma takie rzeczy więc będzie niezgraba po tacie :) LoL
wiesz co Rechot z racji zawodu mogę Ci doradzić żebyś jeszcze mu na to stanie nie pozwalała- to zdecydowanie za szybko- najpierw mała motoryka tak jak napisałaś. Mój się też wcześnie wyrywał do stania, ale ja go za każdym razem z powrotem na czworaka- to ważny etap w rozwoju dziecka! A jak zacznie samodzielnie stawać to zapomni o raczkowaniu. Ale to tylko moja skromna uwaga :zawstydzona/y:

Luuuzna- no no trzeba się jakoś szybko zgadać :tak:

Zielona- szok jak ten czas leci!!! A jak się tak ogólnie czujesz ???

A wiecie, że z młodym zaczęliśmy chodzić do kościoła na msze na Józefa- jest taka fajna dla dzieci- na 10. Fakt, że mam daleko z rubinkowa ale zawsze do rodziców na kawkę bo mieszkają nie daleko. Msza git- a ja raczej nie kościelna :-Dale wiecie dla dziecka trzeba się poświęcić :tak:

Monika a jak tam u was ? Jak dajesz sobie radę ? Bartek nie jest zazdrosny o siostrę ???? uściski dla was :tak:
 
Do góry