reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
Anita to ty niedaleko mnie mieszkasz mozna sie umowic na spacer i kawke jakas

ano kiedyś możemy się umówić :-)

Rechot no fakt bo nasze chłopaki w tym samym wieku są :-) a siedzi już sam? bo Mati chwilę siedzi ale jak tylko za bardzo sie przechyli w jedną stronę czy spojrzy w górę to zaraz leci nie potrafi utrzymać równowagi :-D
 
W tym filmie co ma być 3 listopada jest coś o erotycznym przebudzeniu hmm ja nie wiem czy to jest odpowiedni film dla dzieci ;p ;D

Wiesz, założeniem cyklu filmowe niemowlaki jest to aby mamy mogły obejrzeć film mając dziecko przy sobie, trudno oczekiwać aby ktoś dobierał repertuar tak aby niemowlętom
odpowiadał - chyba takowego jeszcze nie ma :)
ja się wybieram, mam nadzieję, że i tym razem da rade obejrzeć w miarę cały film.
Kto jeszcze idzie?
 
Wiesz, założeniem cyklu filmowe niemowlaki jest to aby mamy mogły obejrzeć film mając dziecko przy sobie, trudno oczekiwać aby ktoś dobierał repertuar tak aby niemowlętom
odpowiadał - chyba takowego jeszcze nie ma :)
ja się wybieram, mam nadzieję, że i tym razem da rade obejrzeć w miarę cały film.
Kto jeszcze idzie?
ja! o ile wy idziecie i moge sie z kims umowic bo sama nie piojde:p
 
Hej dziewczyny! Ale naskrobałyście :) Ja ostatnio w wirze różnych zajęć, w dodatku Maciuś dostał anginę i chodzę wiecznie niewyspana.

Anita super zdjęcia wstawiłaś - mi się rzuca porządek u Ciebie w domku! U mnie ciągle totalny chaos.

Dziewczyny macie jakieś dobre sposoby jak podać dziecku antybiotyk, żeby nie było na siłę? Ja na razie innego sposobu nie znalazłam i aż mnie ciary przechodzą jak pomyślę, że do piątku będę dwa razy dziennie walczyć z podaniem tego ohydnego w smaku lekarstwa...
 
Sposobu na antybiotyk nie mam. Moja Natalka połykała wszystko bez żadnego trudu.

Jeśli chodzi o kino mogę się wybrać w niedziele bo w listopadzie mnie nie będzie więc jeden seans ominę.
 
Hej dziewczyny! Ale naskrobałyście :) Ja ostatnio w wirze różnych zajęć, w dodatku Maciuś dostał anginę i chodzę wiecznie niewyspana.

Anita super zdjęcia wstawiłaś - mi się rzuca porządek u Ciebie w domku! U mnie ciągle totalny chaos.

Dziewczyny macie jakieś dobre sposoby jak podać dziecku antybiotyk, żeby nie było na siłę? Ja na razie innego sposobu nie znalazłam i aż mnie ciary przechodzą jak pomyślę, że do piątku będę dwa razy dziennie walczyć z podaniem tego ohydnego w smaku lekarstwa...
hm.. ja mialam sposob ze podaje strzykawka,nauczylam Olka ze na aaaaaa otwiera dzioba i podaje lek, czasem trzeba bylo sila, ale moim zdaniem strzykawka to dobry sposob, bo dziecko chcac nie chcac polknie wiekszosc leku,

Sposobu na antybiotyk nie mam. Moja Natalka połykała wszystko bez żadnego trudu.

Jeśli chodzi o kino mogę się wybrać w niedziele bo w listopadzie mnie nie będzie więc jeden seans ominę.
to jestesmy umowiona??? ktos sie dolacza??
 
reklama
Wiesz, założeniem cyklu filmowe niemowlaki jest to aby mamy mogły obejrzeć film mając dziecko przy sobie, trudno oczekiwać aby ktoś dobierał repertuar tak aby niemowlętom
odpowiadał - chyba takowego jeszcze nie ma :)
ja się wybieram, mam nadzieję, że i tym razem da rade obejrzeć w miarę cały film.
Kto jeszcze idzie?

Lencja ja to wiem kochana nie trzeba mi tego tłumaczyć nie wiem może nie zauważyłaś ale ja to w formie żartu napisałam;-):-)

Lil_maja ja też syropek Przemciowi jak był mały tą "strzykawką" podawałam no ale przyznam że nie zawsze było łatwo:-)
 
Do góry