reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
batonik dam Ci namiary do dr. Drożdżala 056 6101141 to jest tel do szpitala. Zadzwoń jak najszybciej i się zapisz. Ja zapisywałam się w grudniu na kwiecień, a termin w czerwcu.
 
Kurcze to jak to jest z ta przychodnia na Bielanach, jak byłam w pierwszej ciąży i dzwoniłam, żeby sie zapisać na wizyte to mi babka powiedziała, że ta poradnia K jest dla kobiet które już rodziły i przebywały w szpitalu, więc sobie odpuściłam. Teraz chodze na Uniwesytecka i jestem wkurzona bo mnie ani razu nie zbadał i nie wiem czy wszystko w porządku. Chętnie zapisałabym się do tego Łojko tylko ile się czeka na wizytę? i czy daje zwolnienia, bo ja jestem teraz na zwolnieniu chorobowym.


zielona ja byłam zapisałam się do poradni rozrodczości do dr Łojko bo dosyć długo się starałam i jak już zafasolkowałam to się go pytałam czy zostaję w przychodni czy będę prywatną pacjentką a on że zostajemy już w przychodni :tak: wiesz najlepiej podjechać do szpitala i do tej przychodni wejść (jest za izbą przyjęć gin-poł) i po prostu zapisać się do dr Łojko na wizytę :tak: on zawsze przyjmuje w czwartki w tej przychodni a zwolnienia daje bo ja odkąd pojawił się u mnie pęcherzyk ciążowy jeszcze bez zarodka to już jestem na zwolnieniu :-)[/QUOTE]

batonik dam Ci namiary do dr. Drożdżala 056 6101141 to jest tel do szpitala. Zadzwoń jak najszybciej i się zapisz. Ja zapisywałam się w grudniu na kwiecień, a termin w czerwcu.

czyli teoretycznie z tego co mówicie to dobrze by było już się zapisać w końcu im wcześniej tym lepiej zostało mi ok 10 tyg! Mikka jeśli możesz to wyślij mi na priv ten nr a ja jeszcze dziś zapytam dr Łojko bo idę na wizytę na 10 :tak:
 
Już mam dość tych upałów :no::no::no:
Mnie męczą a o Kornelce to już nie wspomnę, całe dni marudzi i śpi max po 15 min, a po wieczór już jest tak zmęczona, że trudno ją uśpić uspokoić tp.. No ale jak się już uda to potrafi i 5,5 godziny przespać. Teraz śpi mi na kolanach na poduszce do karmienia:tak:
Co do porodu to ja miałam świetną położną, taka kobietka w średni wieku, po prostu super - Janina nazwisko na P. chyba Przygodzka. Na oddziale położniczym spotkałam dziewczynę, która też ją miała przy porodzie, tylko, że ona się z nią umawiała i płaciła za poród, a mnie taka położna trafiła z urzędu :-)
Czy planujecie jakieś spotkanie? Ja to do momentu kiedy się nie skończą upały i nie ustalę jakiegoś w miarę przewidywalnego rytmu dnia raczej się nie mogę konkretnie umawiać :no:
 

Załączniki

  • tak_mi_dobrze.jpg
    tak_mi_dobrze.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 143
Ostatnia edycja:
Lencja-piękniutka Kornelcia.
Hej!Ja ostatnio zaglądałam tylko nic nie pisząc a w poniedziałek wróciłam od teściowej z Mikim.Upały straszne!
Na wątku mam na sierpień gdzie piszę pojawiło się 3 dzieci,bliźniaczki-mają już 5 tyg.i wczoraj chłopczyk.Ciekawe jak ze mną będzie-termin mam na 20.08 i jeszcze do końca lipca najlepiej jak bym wytrzymała.
Byłam dziś na KTG,do lek za tydzień bo jest na urlopie.
 
kochana przy takich upałach to wiesz możesz szybciej się rozpakować :))))

ja się rozpływam

ale widzeę że od Bydgoszczy idzie buuurzaaaa :)))






 
Ja tez miałam nadzieję na burzę :(
Batonik dzwoniłam dzisiaj do poradni K przy szpitalu i tak jak sądziłam nie moge sie tam zapisać bo nie miałam problemu z niepłodnoscią. Cholera to dyskryminacja, bo gdzie to jest napisane że przyjmuja tylko kobiety niepłodne?:wściekła/y: No i musze czekać do 5 sierpnia na wizyte u gina dupka, ale jak mnie nie zbada to mu wygarne, bo co to za lekarz, który tylko patrzy na wyniki moczu i morfologi i na tej podstawie stwierdza, że wszystko jest ok. Sam powiedział, ze mam krwiaki i nawet nie wiem czy duże czy się wchłaniają, boję się i chciałabym aby ktos kompetentny mnie zbadał, no i odmawiają mi wizyty w porodni :wściekła/y:
Lencja Kornelcia prześliczna, też licze na córeczkę.
 
reklama
Ja tez miałam nadzieję na burzę :(
Batonik dzwoniłam dzisiaj do poradni K przy szpitalu i tak jak sądziłam nie moge sie tam zapisać bo nie miałam problemu z niepłodnoscią. Cholera to dyskryminacja, bo gdzie to jest napisane że przyjmuja tylko kobiety niepłodne?:wściekła/y: No i musze czekać do 5 sierpnia na wizyte u gina dupka, ale jak mnie nie zbada to mu wygarne, bo co to za lekarz, który tylko patrzy na wyniki moczu i morfologi i na tej podstawie stwierdza, że wszystko jest ok. Sam powiedział, ze mam krwiaki i nawet nie wiem czy duże czy się wchłaniają, boję się i chciałabym aby ktos kompetentny mnie zbadał, no i odmawiają mi wizyty w porodni :wściekła/y:
Lencja Kornelcia prześliczna, też licze na córeczkę.


a może dam Ci nr do Dr Łojko i zadzwonisz i się z nim umówisz, powiesz że byś chciała co by Cię jakiś kompetentny lekarz obejrzał i on wtedy będzie Ci kazał do szpitala przyjechać bo w prywatnym gabinecie nie ma usg tylko robi je w szpitalu i może uda Ci się z nim zagadać i Cię wkręci jakoś :sorry2: decyzja należy do Ciebie napisz czy chcesz nr :tak:
 
Do góry