reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Już mam dość tych upałów :no::no::no:
Mnie męczą a o Kornelce to już nie wspomnę, całe dni marudzi i śpi max po 15 min, a po wieczór już jest tak zmęczona, że trudno ją uśpić uspokoić tp.. No ale jak się już uda to potrafi i 5,5 godziny przespać. Teraz śpi mi na kolanach na poduszce do karmienia:tak:
Co do porodu to ja miałam świetną położną, taka kobietka w średni wieku, po prostu super - Janina nazwisko na P. chyba Przygodzka. Na oddziale położniczym spotkałam dziewczynę, która też ją miała przy porodzie, tylko, że ona się z nią umawiała i płaciła za poród, a mnie taka położna trafiła z urzędu :-)
Czy planujecie jakieś spotkanie? Ja to do momentu kiedy się nie skończą upały i nie ustalę jakiegoś w miarę przewidywalnego rytmu dnia raczej się nie mogę konkretnie umawiać :no:
A oto moja Kornelka:

Jaka urocza :-)
Upały są okropne...ja tez myślałam Ania, że popada, a tu klops - pogrzmiło i tyle z tej burzy ;/
Chcę deszczu! Dziś w miarę chłodniej...
Ja tez miałam nadzieję na burzę :(
Batonik dzwoniłam dzisiaj do poradni K przy szpitalu i tak jak sądziłam nie moge sie tam zapisać bo nie miałam problemu z niepłodnoscią. Cholera to dyskryminacja, bo gdzie to jest napisane że przyjmuja tylko kobiety niepłodne?:wściekła/y: No i musze czekać do 5 sierpnia na wizyte u gina dupka, ale jak mnie nie zbada to mu wygarne, bo co to za lekarz, który tylko patrzy na wyniki moczu i morfologi i na tej podstawie stwierdza, że wszystko jest ok. Sam powiedział, ze mam krwiaki i nawet nie wiem czy duże czy się wchłaniają, boję się i chciałabym aby ktos kompetentny mnie zbadał, no i odmawiają mi wizyty w porodni :wściekła/y:
Lencja Kornelcia prześliczna, też licze na córeczkę.

Ja chodzę do poradni K przy szpitalu :tak:
No i mam nadzieję, że córeczka będzie :-)
 
reklama
wiecie co ale ja sobie musze nowego gina poszukać bo mnie już wkurza że sobie Łukasiewicz umawia po 2 klientki na godzinę straszne ma zawsze poślizgi w ciąży nieraz siedziałam po 3h w poczekalni albo na schodach - masakra - może prywatnie Łojko lub Jackowski ???

musze pomyśleć
 
wiecie co ale ja sobie musze nowego gina poszukać bo mnie już wkurza że sobie Łukasiewicz umawia po 2 klientki na godzinę straszne ma zawsze poślizgi w ciąży nieraz siedziałam po 3h w poczekalni albo na schodach - masakra - może prywatnie Łojko lub Jackowski ???

musze pomyśleć


Ja przeszłam już kilku ginów m.in.: Marchwińską , Nowaka, Kipigrocha etc. i tylko Łojko przypadł mi do gustu a że przyjmuje w szpitalu to też nieraz karze na siebie czekać :sorry2: ale u Marchwińskiej to zdarzało się że wizyta na 19:30 a wchodziło się koło 22 :szok::szok: masakra i jeszcze tyle kasy :wściekła/y:
 
no myślę też o Różyckiej
jak byłam na izolacyjnym gdy po powrocie dostałam gorączki tylko ona chciała zobaczyć moje wyniki i zbadać...inni na to nie wpadli bo nikt mi nawet wymazu nie zrobił ani nie zbadał a ona to zrobiła i stwierdziła że leżę niepotrzebnie bo to było zapalenie piersi a nie sprawy po cesarce :))) zmarnowałam na izolacyjnym z Tomkiem 4 dni
 
Ostatnia edycja:
Luuuzna to ty miałas problemy z niepłodnoscią skoro chodzisz do poradni przyszpitalnej?
Batonik chętnie poprosze o tel do Łojko tylko, żeby on nie zrozumiał że ja do niego prywatnie chce przyjść
 
reklama
Do góry