reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Dziewczyny jeżeli bym mogła bardzo chętnie Was bym poznała :-)) ale w ten weekend nam nie pasuje przyjeżdżają już delegacje w odwiedziny z rodziny. Może w tygodniu?? Może któraś mieszka w okolicach straży pożarnej albo bumaru???

Ja mieszkam koło Galerii, więc nie aż tak daleko Bumaru ;-)
 
reklama
Batonik jesli chodzi o połozną to ja miałam super przy porodzie nazwyała sie Iwona Jarzynka taka blondyneczka, wszystko powiedziała co i jak i kiedy oddychać i przeć :)
jesli chodzi o lekarza z NFZ to ja chodzę na ul. uniwersytecka do dr Marka Bałamącek, ale nie polecam bo byłam juz na 3 wizytach i ani razu mnie nie zbadał, co tylko fajne to na USG 3D zaprasza do szpitala w Chełmży. Zastanawiam się nad zmianą lekarza tylko nie wiem do jakiego iść.
 
hey
cieszę się że masz juz malutką przy sobie :) szkoda że na patologii jak zawsze kicha ale na porodówce już inny świat i inne położne.

Witam nową mamusię - ja chodziłam do Łukasiewicza ale nie pojecam i Kipigrocha też nie polecam ale jestem oczarowana Jackowskim :) i to zabrzmi jak herezja ale Zwierzyński to mój anioł żeby nie on to ja nie wiem co by było ale jako prowadzacego go sobie nie wyobrażam

zanurzenie wyglada tak ze masz nagiego bobaska i zanurzenie polega na tym ze wkładaja do wanienki jak do kapieli ale zanurzaja główkę 3x nie zanurzając twarzy także nic strasznego woda jest ciepła a ksiądz mi mówił że teraz tak chrzcza co 2 dziecko u nich w parafii

moja przyjaciółka się popłakała mówi że tak pieknie było że szok więc polecam bo ona raczej twardo stoi na ziemii i jest mało uduchowiona

a teraz mały prezent dla delegacji Zobacz załącznik 262777Zobacz załącznik 262778
ooo ja tez nie widzialam zeby ktos zdjecia robil hehehe, agdzie zdjecia tomeczka ze chrztu?!

Batonik jesli chodzi o połozną to ja miałam super przy porodzie nazwyała sie Iwona Jarzynka taka blondyneczka, wszystko powiedziała co i jak i kiedy oddychać i przeć :)
jesli chodzi o lekarza z NFZ to ja chodzę na ul. uniwersytecka do dr Marka Bałamącek, ale nie polecam bo byłam juz na 3 wizytach i ani razu mnie nie zbadał, co tylko fajne to na USG 3D zaprasza do szpitala w Chełmży. Zastanawiam się nad zmianą lekarza tylko nie wiem do jakiego iść.
taka mloda ok 30 stki??? bo ja tez mialam fajne babki, jedna taka ruda mloda, bardzo spokojny glos miala, dziekuje im ze byly przy moim porodzie:)

ja polecam dr. weiss jestw przychodni na konstytucji, taka starsza babka ale konkretna i zna sie bardzo dobrze na tym co robi, tylko ja mialam u niej tylko raz usg robione:/ drugi raz robilam prywatnie
 
;-)witam laseczki i dzięki za podpowiedzi :tak:

zielona2909 ja też chodzę do ginka na NFZ do dr Łojko przyjmuje w przychodni przy szpitalu na Bielanach i robi usg w szpitalu ja miałam już chyba z 6 usg :-D polecam bo straszny luzak i ma podejście do pacjentki, troszkę bywa zakręcony ale ogólnie sympatyczny no i pracuje w szpitalu a to duży +:tak: wcześniej chodziłam do Marchwińskiej, do Nowickiego i do Kipigrocha ale żaden z nich nie był wystarczająco dobry wg mnie :baffled:


a uczęszczałyście może do szkół rodzenia ??


PS zielona my to możemy się na porodówce spotkać hahahah
 
a uczęszczałyście może do szkół rodzenia ?

ja uczęszczałam do szkoły rodzenia przy szpitalnej prowadzona jest w szkole na Żwirki i Wigury. Jest bezpłatna trzeba szybko sie zapisywać bo chętnych jest dużo i nie wszystkich przyjmują chyba max 40 par. Trzeba zadzwonić do Drożdżala.
 
;-)witam laseczki i dzięki za podpowiedzi :tak:

zielona2909 ja też chodzę do ginka na NFZ do dr Łojko przyjmuje w przychodni przy szpitalu na Bielanach i robi usg w szpitalu ja miałam już chyba z 6 usg :-D polecam bo straszny luzak i ma podejście do pacjentki, troszkę bywa zakręcony ale ogólnie sympatyczny no i pracuje w szpitalu a to duży +:tak: wcześniej chodziłam do Marchwińskiej, do Nowickiego i do Kipigrocha ale żaden z nich nie był wystarczająco dobry wg mnie :baffled:


a uczęszczałyście może do szkół rodzenia ??


PS zielona my to możemy się na porodówce spotkać hahahah
lojko robi tez usg w srody w przychodni na konstytucji, kiedys tam tez przyjmowal, mi jako ginekolog nie podpasowal, ale fakt luzak jest i smieszny taki, robil mi pierwsze i 2 usg, smiesznie bylo....
on do mnie no to mamy 10 tydz i 2 dzien ciazy, a ja do niego: TO JA JESTEM W CIAZY???!!!! a on: no chyba nie ja!
hehehhe a nowicki moim zdaniem jest ok, raz u niego bylam na usg taki spokojny jest
a drozdzal mnie przeraza nie wiem czemu hehehehe

a uczęszczałyście może do szkół rodzenia ?

ja uczęszczałam do szkoły rodzenia przy szpitalnej prowadzona jest w szkole na Żwirki i Wigury. Jest bezpłatna trzeba szybko sie zapisywać bo chętnych jest dużo i nie wszystkich przyjmują chyba max 40 par. Trzeba zadzwonić do Drożdżala.
no my sie wlasnie iestety nie zalapalismy na ta darmowa szkole, ale warto sprobowac:D
 
a uczęszczałyście może do szkół rodzenia ?

ja uczęszczałam do szkoły rodzenia przy szpitalnej prowadzona jest w szkole na Żwirki i Wigury. Jest bezpłatna trzeba szybko sie zapisywać bo chętnych jest dużo i nie wszystkich przyjmują chyba max 40 par. Trzeba zadzwonić do Drożdżala.


a w którym miesiącu trzeba zapisać się do szkoły rodzenia :sorry2: czy to jakoś inaczej funkcjonuje :baffled: bo jestem zielona w tym temacie :-p
 
reklama
Kurcze to jak to jest z ta przychodnia na Bielanach, jak byłam w pierwszej ciąży i dzwoniłam, żeby sie zapisać na wizyte to mi babka powiedziała, że ta poradnia K jest dla kobiet które już rodziły i przebywały w szpitalu, więc sobie odpuściłam. Teraz chodze na Uniwesytecka i jestem wkurzona bo mnie ani razu nie zbadał i nie wiem czy wszystko w porządku. Chętnie zapisałabym się do tego Łojko tylko ile się czeka na wizytę? i czy daje zwolnienia, bo ja jestem teraz na zwolnieniu chorobowym.
 
Do góry