reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

O Matko Kobity nadrabiałam was godzine !!! Odpisze na to co udało mi się zacytować ;)

kochane lasencje dziekuje że byłyście :) kofane jesteście ja miałam takiego stresa że nic z tej mszy nie pamietam tylko pamietam jak sie zaczeło jak ksiądz wzioł tomka i jak oddał nic wiecej
Och.... tam mi przykro że nie byłam :( a to tak blisko mnie :/ przegapiłam...
a Wy dziewczyny jeszcze na macierzyńskim, wychowawczym, urlopie czy już wróciłyście do pracy???
Ja juz sobie wyliczyłam, ze po wykorzystaniu macierzyńskiego i urlopu będę musiała wrócić 31 grudnia do pracy:-)) i już się martwię co zrobić pracę mam w Bydgoszczy nie uśmiecha mi się tam jeździć.

Mikka ja pracuje i studiuje :)

szukam opieki do Tomka
laski co pracują niech napiszą co sobie z opieki załatwiły ??? babcie ciocie czy nianie czy jak ??? może mi coś do głowy wpadnie :)

z moim synkiem siedzą babcie na zmianę - raz jedna, raz druga :)

;-)Hej dziewczyny
mam pytanko, u jakich lekarzy prowadziłyście ciążę, jacy odbierali poród i czy są fajne położne w Toruniu, które można sobie wybrać :confused:($) i w ogóle coś dla otuchy dla ciężarówki :-D

Ciąże prowadził mi Paluszyński, przy porodzie był Koch a teraz chodzę do Winiarskiej i z wszystkich jestem zadowolona :)

a uczęszczałyście może do szkół rodzenia ??

Nie i dałam rade :)
 
reklama
noooo możesz sobie w brode pluć bo cały kościół widział sisiora mojego synka
a tak wogóle to kiedy na spacer zbiorowy???????????????






 
Zielona to jest przychodnia poszpitalna pewnie dlatego.
Ja szukałam wtedy gina na gwałtu rety,a że wszędzie były mega kolejki, to niestety, ale po znajomości mnie przyjęła wtedy. Ogółem nie narzekam na Szufarską - to rzeczowa ginekolog, no i pracuje w szpitalu :tak: Na patologii ciągle ją widziałam. chociaż przyjmuje na NFZ, to nie traktuje mnie gorzej :no: wręcz przeciwnie! Ile ona miała ze mną w ciąży. Ciągle coś się działo. Może nie rozczulała się nad ciążą, ale można było z nią po ludzku pogadać. Jak jej pokazałam zdjęcia z 3D, to się wzruszyła :-) Po porodzie też pokazywałam jej zdjęcia małego i się bardzo ucieszyła, że zdrowego chłopa mam :-)
No i zawsze przyjmuje ciężarne bez kolejki jako pierwsze ;-) Nie trzeba na nic czekać, a i przychodziłam czasami bez umawiania się i przyjmowała mnie bez problemu :)

Rechot wszyscy widzieli ptaszka Tomka :-D
Grupowy spacer?:szok: Matko chcecie po parkingu jeździć z wózkami?:-D:-D
Czy gęsiego?
 
No to czemu nie chca mnie zarejestrować, chyba dla siebie trzymaja miejsca :wściekła/y:

he he he bo cię nie lubią

ha ha ha :p

Rechot wszyscy widzieli ptaszka Tomka :-D
Grupowy spacer?:szok: Matko chcecie po parkingu jeździć z wózkami?:-D:-D
Czy gęsiego?

bedziemy wyglądać jak jakaś manifestacja młodych matek
kto zrobi transparenty ????

a takiego zgrupowanie nie musimy zgłaszać w ratuszu - zeby nas na dołek nie zwineli za nielegalną demonstracje :)
 
Kurcze znowu dzwoniłam do tej przychodni przyszpitalnej i znowu ta baba co innego mówiła, że to jest dla poradnia dla kobiet po operacjach po szpitalu i ze skierowaniem od lekarza ginekologa jakby ciąża była zagrożona. I sie jeszcze pytała czy jestem z lekarzem umówiona, a ja jej na to że jeszcze nie, a ona na to że mam w swoim rejonie iść, bo do ginekologa chodzi sie w swoim rejonie, jakas kłamczucha :wściekła/y: do ginekologa można iść wszędzie. Chyba podejdę tam osobiscie i sie wbiję na wizytę. Albo zadzwonie do tego Łojko i się spytam czy moge przyjść do niego na wizyte i wtedy powiem tej babie że jestem umówiona z doktorem.
 
Ja? wręcz przeciwnie :-D Ja jestem płodna jak licho :-D
Niepłodność leczą drzwi obok ;-)

he he he he :) :) :)

a tak wogóle to kiedy na spacer zbiorowy???????????????

jakieś propozycje ???
ja mam jeszcze cały przyszły tydzień na popołudnie do pracy więc spacer nie bardzo ale od 2 sierpnia od 15 jestem do dyspozycji :)

Grupowy spacer?:szok: Matko chcecie po parkingu jeździć z wózkami?:-D:-D
Czy gęsiego?

dobry tekst he he he :)))
 
reklama
no przecie ja mówie z pominięciem tego działu co ty pracujesz nooo ale cała reszta cała ta reszta normalnie ja nie wiem żal.pl....zresztą wkurwwwia mnie jak pediatrzy okłamują młode matki i im kity wciskają co nie luuuzna ?>
nie cała, nie cała Kochana ;) ja też służba zdrowia więc wiesz ;)))


 
Do góry