reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
u lala dino wyprawa :) byłam 3x i jak dla dorosłego tak seeee....ale dzieciaki latają po parku zapatrzone i zachwycone :)
 
Dziewczyny!A może spotkamy się w tym parku w tą niedzielę,o której?Bo za tydzień to na dzień dziecka robią imprezy.
 
a widziałyście naszą wisełkę... nieźle zalany bulwar.

W Solcu najlepszy jest plac zabaw tam to jest frajda dla dzieciaków:-))
 
a widziałyście naszą wisełkę... nieźle zalany bulwar.

W Solcu najlepszy jest plac zabaw tam to jest frajda dla dzieciaków:-))

Słyszalam o tym placu :tak: kuzyn Alana tam był i podobno frajda nie z tej ziemi :-D
Bylam na bulwarach (zatrzęsienie wózków :szok:) w ogóle pozalewane że hoho
 
Zielona pomimo wszystko GRATULACJE!! :-)
Mam nadzieję, że dasz sobie radę. Małe dziecko i ciąża...a wymiotujesz?? Oby nie! Tulę mocno z Alusiem i czekamy na nowiny od gina ;-) Mialam ten sam problem - nieregularny okres. Problemów narobilam lekarzom od groma w ciąży :-D Daty porodu nie mogli wyliczyć (inna z daty OM, inna z USG, inna z ruchów płodu: ale podobna do tej z OM) 4 ginów (w tym ordynator patologii) obliczali mi datę porodu, bo miałam cc i chcieli być pewni, że nie za wcześnie mnie wyślą na stół ;-)
Wiesz zawsze był problem ze mną ;-)
A i co najśmieszniejsze Ci powiem: zapewne wiesz, że USG robione na początku ciąży wg pomiaru płodu wylicza się bardzo pewną datę porodu - OTÓŻ U NAS BYŁO NA ODWRÓT. Najpewniejsza okazała się data pierwszych ruchów dziecka :)))

Jej ale mnie zaskoczyłaś hehe a czym się zabezpieczaliście? Ja już tabletek nie ruszam!! więc gum używamy jak na razie...i chyba przy nich zostaniemy.

No cześc laski nie było mnie troche, ale dalej nie wiem co i jak. Bo wg betaHCG powinnam być juz 8 lub 9 tygodniu, a lekarz w ten piątek co był, powiedział, że jestem w 6 tc ale nie wiem czy na poczatku czy na końcu 6 tygodnia, zrobił USG ale na wydruku mam termin z OM a nie z USG. USG wykazało krwiaka albo bliźniaka i ide znowu do lekarza w ten czwartek, zobaczymy co powie. Normalnie jestem przerażona.
.
 
reklama
Zielona wszystko bedzie ok zobaczysz nie masz co się stresować jeśli nawet coś tam się dzieje to często ciąża rozwiązuje sprawę i wszystko zanika i sie wchłania a jak bliźniaki??? u lalala będziesz miała małe przedszkole :)

trzymam za ciebie i fasolka kciukasy

napisz lepiej dla odstresowania co bys wolała poza ty że zdrowe oczywiście chłopa czy dziołchę ???? i uzasadnij oczywiście :pPP
 
Do góry