reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Hej Kobitki, dawno mnie nie było ale niestety masa obowiązków nie pozwala na siedzenie przed kompem :-(
Zielona GRATULACJE kochana, trzymam kciuki :)
Monia a Ty już w 30 tyg. ??? Matko jak ten czas leci ? ja upały znoszę kiepsko,szczególnie w pracy, nie znoszę takiej pogody....

Witam również nowe mamusie :) i pozdrawiam resztę :) postaram się być na bieżąco :)
Może w lipcu jakieś spotkanko zorganizujemy ???
 
reklama
Witam-napisz coś o sobie
Widziałam że już 3 dzieci toruńskich przybyło na naszym wątku-ita85-22.05,Tymon
Lencja-11.06,Kornelia
dorota28de-11.06,Ignacy





:sorry2:hmmm co by tu napisać - jestem rodowitą torunianką, obecnie mieszkam na I Rubinkowie;-) siedzę sobie w domu na L4 od 04.05 :tak: udało mi się zafasolkować po 10 miesiącach celowania :tak: to nasza pierwsza pociecha :tak: wcześniej niestety poroniłam 2 razy w 2007 i 2008 roku :-( obecnie mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i trzymam mocno &&&&&& ;-):-) i gotuję sobie dziś pomidorówkę :-D:-D:-D
 
hej dziewczyny, odpodwiadajac na wiadomosc moniki, odzywam sie, jakos nie mialam weny zeby tu pisac:/
nie wiem czy mowilam ale przpomne kilka slow o sobie- kasia, lat 21 r3 synek Olek:) Grudnioweczka jestem,i obiecuje poprawe w pisaniu:D
aha bym zapomnniala
ZIELONA- gratuluje!
BATONIK- bede trzymac kciuki zeby wszystko skonczylo sie szczesliwie:D

ja siedze sobie w domu ostatnio calymi dniami sama tzn prawie sama bo jeszcze gniezdze sie u rodzicow, gdyz tesciowa zrobila nas w *uja (lekko mowic), ale o tym to moze kiedy indziej, chialam po rpostu powiedziec ze nudno i smutasno mi samej z Olusiem:(
 
Witam dziewczyny

i ja Torunianeczka ( przyszywana bo mieszkam w Toruniu 4 lata) urodziłam 14.06.2010r. chłopczyka Damianka. Bardzo chętnie spotkam się z Wami w lipcu.
jestem jeszcze nie na bieżąco dobrze, że macie zrobione suwaczki to chociaż wiem która z was i w jakim wieku ma swoje pociechy:-))Pozdrawiam
 
reklama
Do góry