reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
Może i nie ciężarówka, ale czuję się świetnie :-D
Ale psia pogoda...mi Alek śpi ciągle i nie dziwię mu się wcale :-D też bym kimnęła, ale się wyspałam i zasnąć nie mogę...My po szczepieniu i jakoś to mlodszy przeszedł - za miesiąc tylko 1 szczepionka i dłuższa przerwa w końcu :)
Dobrze, że teraz bylo szczepienie, bo pogoda i tak nie na spacerki ;)

Mam nadzieję cichą, że spotkanie wypali...ale nie oszukujmy się, że będą tlumy :-D Jak na razie 3 osoby się zdeklarowały hehe
 
Jakaś laska mnie wkurzyła na forum na wątku o fotelikach, pisząc, że oszczędzam na dziecku kupując mu tani szajs jakim jest fotelik z TAKO i tym samy nie zależy mi na bezpieczestwie dziecka podczas jazdy samochodem. 1. Nie mam samochodu 2. nie osczędzam na dziecku - mam ochotę czymś rzucić:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:
 
Dziewczyny to i ja pozwolę sobie do Was dołączyć.
Też jestem z Torunia mieszkam na Sobieskiego (a jak udało mi się wyczytać umawiacie się w parku koło mnie).
Moja córeczka za kilka dni kończy 10 miesięcy.
Fajnie poznać inne mamy z Torunia.
 
Dziewczyny to i ja pozwolę sobie do Was dołączyć.
Też jestem z Torunia mieszkam na Sobieskiego (a jak udało mi się wyczytać umawiacie się w parku koło mnie).
Moja córeczka za kilka dni kończy 10 miesięcy.
Fajnie poznać inne mamy z Torunia.

witamy :)
To mieszkamy niedaleko siebie!! :-) Ja na Targowej ;-) A na Sobieskiego mam koleżankę, którą często odwiedzam :))
Fajnie byłoby się poznać :-)
To spotkanie laski kiedy? Teraz pogoda nie dopisuje...ale jak tylko zrobi się cieplej, to się umówimy ;-)
 
No ja chętnie na spacer, ale faktycznie pogoda nie bardzo. Cały weekend ma być taki brzydki i deszczowy.
Ciekawe czy Twoja koleżanka blisko mnie mieszka, może nawet znam z widzenia.
Mieszkam na tym osiedlu przy pl. Pokoju Toruńskiego, koleżanka też gdzieś tam?
 
reklama
Witamy nową Toruniankę :)

no cos trzeba jakiś spacer masowy zorganizowac....ale pogode trzeba zamówić

u mnie za oknem Juwenalia hałas niesamowity do 4 rano szlak mnie strzela pełno samochodów nie ma gdzie dla mieszkańców postawić...no ale jak jeszcze tu nie mieszkałam to juwenalia bardzo lubiłam :p ale jako dla mieszkańca straszna to męka :(
 
Do góry