reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Rechot bardzo chciałabym córeczkę, byłaby parka, bo na starość to z chłopów nie ma pomocy :)
 
reklama
No cześc laski nie było mnie troche, ale dalej nie wiem co i jak. Bo wg betaHCG powinnam być juz 8 lub 9 tygodniu, a lekarz w ten piątek co był, powiedział, że jestem w 6 tc ale nie wiem czy na poczatku czy na końcu 6 tygodnia, zrobił USG ale na wydruku mam termin z OM a nie z USG. USG wykazało krwiaka albo bliźniaka i ide znowu do lekarza w ten czwartek, zobaczymy co powie. Normalnie jestem przerażona.
.

hehe oby był jeden skoro chcesz ;) tz jedna :-)
widzisz, miałam tak samo z tymi tygodniami...ale liczyłam wg OM i jak się okazało - słusznie :tak:
powodzenia i napisz czy cieszyć się podwójnie :-D czy pojedynczo ;))
 
No i dalej nic nie wiem, bo byłam dzis na wizycie u gina i dal mi tylko zwolnienie i mam przyjść 24 czerwca i zrobi wtedy dokładne USG. Troche sie naczekam, ale jestem dobrej mysli.
 
Luuuuzna nie mam nic na koncie nie mialam jak odpisać sorki

ja organizuje chrzci ny więc jestem lekko zalatana niestety :)))))
 
Luuuuzna nie mam nic na koncie nie mialam jak odpisać sorki

ja organizuje chrzci ny więc jestem lekko zalatana niestety :)))))

Podejrzewałam, że nie miałaś nic na koncie ;-) Myślałam, że może chciałabyś na chwilę się oderwać od stresu :tak:
No cóż - jak ochłoniecie po chrzcie, to się zgadamy :-)

Zielona nie znam tego gina...prywatnie chodzisz?
 
Laski tradycyjnie zapraszam Was, Wasze rodziny i znajomych na Masę Rowerową jutro o godz. 16.00 na Rynek Nowomiejski :-)
Masa odbędzie się pod hasłem 'Muzyczna Masa Rowerowa' - będzie więc nas słychać na mieście ;) A najbardziej 'muzyczny' rowerzysta otrzyma upominek :)
A z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka dla młodych rowerzystów (i nie tylko) zostanie rozdany 'Poradnik młodego rowerzysty' - wczoraj przeczytałam i na prawdę warto go mieć :tak:
Oczywiście więcej na stronie:
Stowarzyszenie Rowerowy Toruń - Torun na rowerze - rower w mieście - Toruń i rower - Rowerowa Muzyczna Masa Krytyczna - sobota 29 maja godz. 16:00 Rynek Nowomiejski
 
reklama
Do góry