reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Witamy nową Toruniankę :)

no cos trzeba jakiś spacer masowy zorganizowac....ale pogode trzeba zamówić

u mnie za oknem Juwenalia hałas niesamowity do 4 rano szlak mnie strzela pełno samochodów nie ma gdzie dla mieszkańców postawić...no ale jak jeszcze tu nie mieszkałam to juwenalia bardzo lubiłam :p ale jako dla mieszkańca straszna to męka :(

Hehe
U mnie na sczęście Juwenalia nie doszły :-D
Chociaż sama powinnam w nich uczestniczyć :-D Ale jakoś nie mam czasu ;-)
Ja mialam dziś iść na spacer, ale jak widzę te pogodę, to...buuu
Ania Tomek już 3 mies skończył :szok: ale czas leci!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
nooo moj trolik ma juz 3 miechy szok leci ten czas zaraz bedzie trzeba wracać do pracy buuuuuuu ale z drugiej strony chętnie się już między ludzi wybiorę
 
hej laski! No ja niedawno dowiedziałam sie, że jestem znowu w ciąży. Jade do gina dopiero w przyszły piatek, więć się okaże który to tydzień ciąży, bo miałam nieregularny okres.
troche jestem przerazona, jak dam sobie rade z dwójka maluchów.
 
Zielona pomimo wszystko GRATULACJE!! :-)
Mam nadzieję, że dasz sobie radę. Małe dziecko i ciąża...a wymiotujesz?? Oby nie! Tulę mocno z Alusiem i czekamy na nowiny od gina ;-) Mialam ten sam problem - nieregularny okres. Problemów narobilam lekarzom od groma w ciąży :-D Daty porodu nie mogli wyliczyć (inna z daty OM, inna z USG, inna z ruchów płodu: ale podobna do tej z OM) 4 ginów (w tym ordynator patologii) obliczali mi datę porodu, bo miałam cc i chcieli być pewni, że nie za wcześnie mnie wyślą na stół ;-)
Wiesz zawsze był problem ze mną ;-)
A i co najśmieszniejsze Ci powiem: zapewne wiesz, że USG robione na początku ciąży wg pomiaru płodu wylicza się bardzo pewną datę porodu - OTÓŻ U NAS BYŁO NA ODWRÓT. Najpewniejsza okazała się data pierwszych ruchów dziecka :)))

Jej ale mnie zaskoczyłaś hehe a czym się zabezpieczaliście? Ja już tabletek nie ruszam!! więc gum używamy jak na razie...i chyba przy nich zostaniemy.
 
Ostatnia edycja:
hej laski! No ja niedawno dowiedziałam sie, że jestem znowu w ciąży. Jade do gina dopiero w przyszły piatek, więć się okaże który to tydzień ciąży, bo miałam nieregularny okres.
troche jestem przerazona, jak dam sobie rade z dwójka maluchów.
Gratuluję.A Piotruś już nie taki mały jest.Jak urodzi się dzidzia będzie miał prawie 2 latka.Powiem Ci że mój Bartosz miał 10 mies. jak zaszłam w ciążę z Zuzią więc to nie nie tak wcześnie jak na następne dziecko-pomyśl tylko co mają powiedzieć te które zaszły w ciążę już po 3 mies.Dwójka dzieci z taką różnicą wieku najlepiej się wychowuje,jak bliźniaki niemalże.
Jak będziesz znała PTP to daj znać.
 
Jak miło Was znaleźć. Jestem tu po raz pierwszy na tym forum i bardzo się cieszę, że Was znalazłam. Jestem mamą córki Natalki, która ma skończone 3 latka i niedługo na świat przyjdzie jej braciszek. Mieszkam w Toruniu blisko Straży Pożarnej:-)). Siedzę już na zwolnieniu i bardzo chętnie poklikam do Was. Mam nadzieję, że przyłączycie mnie do swojej drużyny:-)
Pozdrawiam
 
Jak miło Was znaleźć. Jestem tu po raz pierwszy na tym forum i bardzo się cieszę, że Was znalazłam. Jestem mamą córki Natalki, która ma skończone 3 latka i niedługo na świat przyjdzie jej braciszek. Mieszkam w Toruniu blisko Straży Pożarnej:-)). Siedzę już na zwolnieniu i bardzo chętnie poklikam do Was. Mam nadzieję, że przyłączycie mnie do swojej drużyny:-)
Pozdrawiam

Jesteśmy zawsze otwarte na nowe mamy :)))
I jak najbardziej przyłączamy :)
A który tydzień ciąży? Ciężarnych przybywa hehe :)
 
Witam
Ciąża już prawie na finiszu termin na końcówkę czerwca :-) Dziecko już duże waży 2700g ale żadnych oznak wcześniejszego porodu.
Pozdrawiam
 
reklama
Witam
Ciąża już prawie na finiszu termin na końcówkę czerwca :-) Dziecko już duże waży 2700g ale żadnych oznak wcześniejszego porodu.
Pozdrawiam

łoo rzeczywiście duży:-) ciesz się ciążą kochana:-D nie myśl o porodzie;-)


laski pogoda robi nam na złość!:wściekła/y: zaraz wykorkuję w domu:no:
 
Do góry