reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Z wielką radością ogłaszam, że od maja rozpoczyna działalność Kącik Malucha Dziecięcej Akademii Artystycznej. Otwarty od poniedziałku do piątku 7:00-17:00. Zapewniamy opiekę w systemie całodziennym i godzinowym oraz ciekawe zajęcia dodatkowe. Zapraszamy wszystkie maluchy od 1 roku życia.
ul. Poznańska 52/1
(budynek Domu Muz, nad punktem informacyjnym Urzędu Miasta)
Czekam na zgłoszenia,a także sugestie rodziców wrazie pytań udzielę wszelkich informacji
tel.: 512-811-822
strona internetowa niestety jeszcze w budowie
Pozdrawiam,
Anna J.
 
reklama
Nie zauważyłaś na suwaczku że dziewczynka?Chodzę do Modrzewskiej na Świętopełka.

Ojej zakręcona jestem :-D
Nie znam tej ginekolog...a to niedaleko mnie nawet hehe

My dziś z Anią zrobiłysmy mikro spotkanko wózkowe :-) pogoda dopisała :))) to najważniejsze :D
Fajnie tak się spotkać i pobabulic o wszystkim :)
W końcu można na spacery chodzić :D Ma się do kogo jadaczkę otworzyć :-D
Ale nogi mi odpadają po tym spacerze :-D I zdziwiło mnie, że synek taki grzeczny był :szok: Anka dobrze na niego działasz :-D

Tomuś jest przeuroczy i taki malutki :) A mój klopsik zasnął :-D No to dobranoc mamki :)
 
Hej jestem :-)
Weekend zaczepisty :D Wypad dobrze nam zrobił :-) Mama odpoczęła, a Aluś dopieszczony :-D
Pogoda dopisała też, więc wszytko ok :)))

Ząbkujemy z Alusiem :-D Byłam u dentysty, to mi zaaplikował środek przeciwbólowy ;/ Ile może ząb rosnąć? :eek:
Aluś niedługo przechodzi na Bebilon 2 ;-) zdrów jak rybka :) ale czasu brak - wiecie małe dzieci mały kłopot...:-D

Laski to jak z tym spotkaniem? sobota? o której?
 
Mnie się wydaje że spotkanie na powietrzu znowu nie wypali.Przez najbliższy tydzień ma być zimno i deszczowo.Musimy się wstrzymać aż znów będzie ładnie ciepło.
 
reklama
Hej!Prognozy się nie sprawdziły i ładnie jest.Ja byłam dzisiaj z dziećmi w realu a teraz jestem z małym sama bo starsi pojechali babcię odwiedzić.
 
Do góry