reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Witam skruszona i przepraszam za nieobecność!!!
Widzę, że wątek żyje i ma się całkiem dobrze.
U mnie trochę zawirowań zdrowotnych z dziećmi było, do tego praca i jakoś tak i sił i weny brakowało na pisanie.
Pogoda co raz ładniejsza i dni co raz dłuższe to i humor mi bardziej dopisuje.
Rechot i ja myślę, że to już i Tomek szykuje się na wielkie powitanie. Trzymam kciuki!
Luuuzna gratulacje, bo chyba jeszcze nie składałam :zawstydzona/y::sorry2::-) i trzymam kciuki za same dobre wieści!!!
Monika373 czy ja wcześniej przegapiłam suwaczek :sorry2: Gratulacje!!!
 
reklama
Witam wszystkie torunianki:-)
Trochę zajęło mi czasu zanim znalazłam to forum ale udało się:-)

Witamy witamy....życze spokojnej ciąży

Ciekawe jak tam Rechot....

ja nadal w dwupaku :baffled::baffled::baffled::baffled: ten ostatnio miesiąc to jakaś oczekiwaniowa katorga

nic mnie nie boli, nic sie nie napina, ogólnie nie czuje zeby coś tam się zbliżało
tyle że Tomek jakiś z dnia na dzień spokojniejszy się robi ?????? może on coś wie?????

powinnam się zacząć źle czuć czy coś.....bo kochane prognoz żadnych.....

szkoda że to taka pora roku bym sobie mogła pospacerować coś porobić na świeżym powietrzu a tu dupppa......niestety uziemiona w domu nawet nie mam ochoty iść do sklepu i bronie się przed tym rękami i nogami




 
Rechot głowa do góry:tak: Niedługo urodzisz i będzie dobrze:-)
Ciesz się narazie wyspanymi nockami póki możesz:-)

Kasia1978 Dzięki;-);-) Lepiej późno niż wcale

neti79 No to wspaniałych 9 miesięcy:blink:

Ja jakoś zyję hehe...mały czasami daw kość, ale poza tym to uroczy dzieciak i daje jednak odpocząć mamie:-)
Przybiera za ładnie na wadze:-D Chdzimy narazi do neurologa, bioderka w porządku, a chrzest w Walentynki u Paulinów:-)
Teraz przygotowywjemy się;-)
 
Przybiera za ładnie na wadze:-D Chdzimy narazi do neurologa, bioderka w porządku, a chrzest w Walentynki u Paulinów:-)
Teraz przygotowywjemy się;-)

u Paulinów to to za mostem??? byłam tam raz na chrzcinach i tez chce tam chrzcić...nie mamy ślubu więc mam nadzieje że nie bedą robić problemów co??????


bardzo mi się tam śluby podobaja i chrzciny :tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
hej,
luuuzna to mieszkamy chyba niedaleko :-)
rechot1sb paulinów jest na skarpie tuż przy obi, my chrzciliśmy we Włocławku, ale nie robili nam żadnych problemów z wydaniem "zgody";-)
nic mnie nie boli, nic sie nie napina, ogólnie nie czuje zeby coś tam się zbliżało
Na moje to Tomasz coraz niżej jest i dlatego mniej się rusza, czyli na dniach pojedziesz (max 2 tyg).

A ja już mam dość chodzenia po lekarzach z Weronisią, nic nowego nie słyszymy i tylko Ja i nas męczą.
 
Do góry