reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Kiedys rzeczywiście robili z tego problem ale teraz wiem że już nie, może w jakichś małych miasteczkach, ale raczej księża kręcą nosem ale dają chrzest. Chodzi przecież o dobro dziecka.
Ja też nie mam ślubu i liczę ,że chrzest odbędzie się bez problemu. Nie wiem jeszcze gdzie będzie.
 
reklama
Rechot, głowa do góry! Wiem, że pewnie łatwiej napisać niż wykonać, mam jednak nadzieję, że minie Ci ten czas w miarę szybko.

A ja dziś się do szkoły rodzenia zapisałam, co prawda termin jest taki, że kurs kończy się 3 tygodnie po terminie porodu ale udało mi się dogadać, że na te ostatnie spotkania to pójdziemy z grupą, która zaczyna kurs wcześniej, a na który już nie ma miejsc. Bardzo się cieszę :)

No a dziś o 13 mamy usg, ciekawa jestem czy się na nim potwierdzi, że nasz Filip to Filip czy czasem może Filipinka...

Miłego dnia dziewczyny:tak:
 
u Paulinów to to za mostem??? byłam tam raz na chrzcinach i tez chce tam chrzcić...nie mamy ślubu więc mam nadzieje że nie bedą robić problemów co??????
bardzo mi się tam śluby podobaja i chrzciny :tak::tak::tak::tak::tak:

Żadnych nie robili:tak: Siostra kręciła nosem troszkę, ale ksiądz proboszcz taki spoko był i no problem:-) Na dodatek załatwiałm chrzest wczoraj :-D zawsze na ostatnią chwilę jak to ja hehe...
A Paulini są na Skarpie.


Kiedys rzeczywiście robili z tego problem ale teraz wiem że już nie, może w jakichś małych miasteczkach, ale raczej księża kręcą nosem ale dają chrzest. Chodzi przecież o dobro dziecka.
Ja też nie mam ślubu i liczę ,że chrzest odbędzie się bez problemu. Nie wiem jeszcze gdzie będzie.

Właśnie;-) Ja mam to samo - wpisują tylko konkubinat;-)
Ostatnio bardzo rozchwytywani sa Paulini do chrztów hehe Ojcowie mają ręce pełne roboty:-D:-D
 
Lencja no to gratuluję. Tylko pewnie inne imię będzie miała dziewczynka hehehe. U mnie na USG Rozalia okazała sie Piotrusiem hehehe. Ja bedę chciała mieć córeczkę, ale za pare latek.
 
Gratulacje córki:-)
Moja szwagierka baaardzo chciała mieć córeczkę, ale los wybrał Alusiowi kumpla do psot:-D:-D

Zielona ehh wiele chciałoby mieć parkę w domu:tak: Ale nie zawsze wychodzi (np mój biedny tata...:-D:-D - tak bardzo chiał mieć syna po mnie, że mu nie wyszło:-D) Ale za to mam najlepszą siostrę pod słońcem:-)
 
Ej dziewczyny może nieśmiało zapytam - zrobiłybyśmy spotkanie BomBowych mam?:-) U mnie na grudniowym forum już to planują, a my mamy tak blisko do siebie, że moznaby było się kiedys umowić i pogadać;-) Zawsze jakaś odmiana, no i nowe znajomości hehe

To ktoś się pod to podpisuje?
 
Zielona2909 - imię na pewno będzie miała inne:) Wczoraj mieliśmy małą debatę i jeszcze to nie ustalone ale prawdopodobniebędzie Kornelia
Luuuzna
- ja jestem za spotkaniem. Jeżeli chodzi o dyspozycyjnosć to w sumie w ciągu najbliższych dni będę umiał coś określić dokładniej. Póki co mam czas ale pojawiła się szansa na poprowadzenie szkolenia i jeśli to wypadli to będę miała do świąt wielkanocnych 3 popołudnia w tygodniu zajęte. Jedaka uważam, że sprawa terminu jest drugorzędna, wpierw trzeba chcieć :)
 
reklama
super to jest nas coraz więcej:-)
termin ustali się, jak wszystkie się wypowiedzą. Miejsce też później;-)
 
Do góry