reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

hey lasencje najpierw gadali mi jedno teraz zrobili drugie
mieli od pon stymulować mnie do porodu a tu co????

duuuuupa

wypisali mnie do domu bo mam super wyniki :confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

i o co tu lotto?????
w każdym razie jestem znowu w ciepłym domciu i czekam aż się coś zacznie dziać
 
reklama
Rechot no to chyba dobrze że jestes w domku :-) Ciesz sie ostatnimi dniami ciąży, bo mi po porodzie bardzo brakowało mojego brzusia. Napewno jeszcze raz będę chciała przeżyc ten stan, ale tak gdzies za 3 lata :-D
 
hey lasencje najpierw gadali mi jedno teraz zrobili drugie
mieli od pon stymulować mnie do porodu a tu co????

duuuuupa

wypisali mnie do domu bo mam super wyniki :confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

i o co tu lotto?????
w każdym razie jestem znowu w ciepłym domciu i czekam aż się coś zacznie dziać

Jejku ja się prosiłam o doooom!!!!!
 
wiecie czuje sie zawiedziona bo nastawiali mnie ze wyjde dopiero z tomkiem a tu nic....nawet tam mnie nie chcą...:-D:-D:-D:-D:-D
 
rechot1sb ciesz się że wyszłaś do domu, mi też obiecywali że jak się pierwsza próba wywołania nie powiedzie to zrobią cesarkę, a tymczasem miałam 4 próby wywołania bez skutku i tylko się umęczyłam - wolałabym spędzić ten czas w domu niż być królikiem doświadczalnym :-(
 
Zobaczysz Rechot, że zanim sie obejrzysz Tomuś będzie z Tobą. Lepiej dla maluszka jak sobie tam jeszcze posiedzi.:-)
 
hey torunianki

dzis dostałam galaretowato-budyniowych upławów, zabarwionych na różowo bordowo ale malutko tego jakby nasmarkało...ale mam opis co???:confused::confused::confused::confused::confused: czy to może być czop po mału wydalany poza tym nic sie nie dzieje...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
No no no koleżanko to napewno czop, szykuj się :-)chociaz troszkę to moze jeszcze potrwać.
 
reklama
Rechot - teraz tro już na pewno wypuszczą Cię ze szpitala razem z Tomkiem :) trzymam kciuki!
Monika 373 - już nadrabiam zaniedbany wpis :)
 
Do góry