reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

co dajecie swojej małej?
bo nasz też niedługo będzie miał te 4 m-ce i widzę po nim, że się nie najada już moim mlekiem. chcemy mu zacząć od 4 mca podawać coś innego. pewnie będę pytać jeszcze pediatry, ale jestem ciekawa co Ty dajesz...

co do tematu kupek, nadal brak, dzień drugi
wiem, że może i tydzień nie być ale Tymkowi coś nie pasuje taka sytuacja, niespokojny jest,a do tej pory raczej były codziennie

Pierwszą dostała herbatkę z jabłka i melisy (i wypluła ją), a ze słoiczków zaczęliśmy od zupki jarzynowej i deserka z samych jabłek (ale średnio jej pod pasowały) dzisiaj dostała jabłuszka z morelami i aż się trzęsła tak jej smakowały. Postanowiliśmy że będziemy jej dawać co kilka dni coś nowego bo niedługo idzie do żłobka a mojego mleka z butelki nie chce.
W ogóle ostatnio całe dnie je mleczko i też miałam wrażenie że się nie najada, ale lekarka mnie uspokoiła że pod koniec 1, 3 i 6 miesiąca zwiększony apetyt to normalne.
Co do kupek to u nas też już od dwóch tygodni nie ma codziennie, przy pierwszej dłuższej przerwie pomogła herbatka na trawienie;-)
 
reklama
normalnie nie moje tematy ale przydadzą się na pewno na przyszłość...ja już mam dość tej zimy grzeje mocno w mieszkaniu bo niestety mam szczytowe mieszkanko i w dodatku nic nie osłania bloku inaczej nie szło by tu wytrzymać..ale zabule za ogrzewanie jak nic....masakra

dziś mam zdecydowanie kiepawy dzień nic mnie nie cieszy i nic mi sie nie chce
 
nu na moim wątku jednej koleżance w 30TC małej milenc e wyrósł pindolek....teraz bedzie miłoszek he he he a miała już wszytko różowe...myslała że lekarza zatłucze....

wiec narazie jak masz okazje to kupuj neutralne....no faktycznie najwyższy czas na bycie mamusią.....zobaczysz wiele już za tobą ale wiele przed tobą

kto cię prowadzi?
kiedy masz USG połówkowe????

:) Witam pod koniec weekendu :)
No póki co to staram się nie nastawiać ale w sumie to z tygodnia na tydzień bardziej się z tą myślą oswajam. Jednak kupując cokolwiek bardziej się właśnie neutralnością kieruję. Dużo mam rzeczy zielonych - podobnie jak Luuuzna.
Połówkowe usg będę miała 1.02 lub tuż po tym dniu.Wszystko zależy od tego czy będzie robione u lekarza w gabinecie (prowadzi mnie Didkowski) czy też umówi się ze mną na któryś z kolejnych dni do szpitala - jak już to miało w 13 tc miejsce.
Wróciłam właśnie ze spaceru oj zimno i baaardzo wieje.
Mogłaby się ta pogoda odmienić bo przez nią nie bardzo mam chęć by się w ogóle z domu ruszać.
pozdrawiam:)
 
Hej Lencja!
Mamy bliskie terminy-tylko ja mam na 24 sierpień.Na jakim osiedlu mieszkasz?Przedstaw się na mamy toruńskie.
Pozdrawiam wszystkie.My po 2 urodzinkach Mikołajka.
 
Hej Lencja!
Mamy bliskie terminy-tylko ja mam na 24 sierpień.Na jakim osiedlu mieszkasz?Przedstaw się na mamy toruńskie.

Hej Moniko373, rzeczywiście dość blisko te nasze terminy. Pisałam już o sobie kilka postów temu. Dopisałam tez ulice na grupie mamy toruńskie.

Pozdrawiam, uważajcie dziś na siebie bo ślisko dziś na chodnikach i drogach niesamowicie.
 
ja dziś byłam na wizycie
już ostatniej w gabinecie

36TC - mały waży 3kg
dostalam skierowanie na KTG - powiedzcie gdzie to siem tam idzie i najlepiej w jakich godzinach

28 stycz mam sie zgłosić do szpitala na patologie i tam będę sobie czekać na poród, chcą mnie mieć na oku przez ta zasrana cukrzycę

powiedzcie jak któraś miała skierowanie do szpitala tez gdzie sie zgłosić i najpeliej o której godzinie ????
 
KTG robią w szpitalu na bielanach,obojętnie o której będziesz to Cię przyjmą,ja byłam ok 12.00PLATNE W KASIE
a jak masz skierowanie na patologię to do izby przyjęć musisz się zgłosić,nie wiem o której najlepiej,ja przyjechałam o 8.00 i czekałam 3 godz zanim mnie przyjęli-było 8 babek ale może teraz inaczej będzie
 
reklama
KTG robią w szpitalu na bielanach,obojętnie o której będziesz to Cię przyjmą,ja byłam ok 12.00PLATNE W KASIE
a jak masz skierowanie na patologię to do izby przyjęć musisz się zgłosić,nie wiem o której najlepiej,ja przyjechałam o 8.00 i czekałam 3 godz zanim mnie przyjęli-było 8 babek ale może teraz inaczej będzie

ile kosztuje KTG??? nie jest darmowe????
 
Do góry