reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
Monika ma stare informacje. Za KTG się nic nie płaci. Ja chodziłam w godzinach południowych na KTG i nie było nikogo przede mną, co najwyżej jakaś babka w środku juz była i góra 10 min czekałam. Trzeba się zgłosic na izbę przyjęć i tam już Cię zaprowadzą.:-)
 
To nie wiem już jak z tym KTG jest.Mnie lek tylko kazała zrobić i żadnego świstka nie dawała ale byłam tylko raz na szczęście.Bad.trwa ok 15 min czy pół godz.A jak będziesz już na patologii to robią często na oddziale-jest specjalny pokój.I krótko przed porodem często wołają.
 
Ostatnia edycja:
Monika373 - a czy Ty robiłaś KTG teraz już podczas obecnej ciąży? Czy też masz doświadczenia z poprzednich?

A teraz tak z innej bajki :)
Byłam wczoraj w Dworze Artusa na rewelacyjnym pokazie slajdów z wyprawy do Nowej Zelandii. Cudowne fotografie, świetny komentarz podróżników, dobrze dobrana muzyka - kawałek bardzo miłego wieczoru. W prawie 3 miesięcznej wyprawie brało udział małżeństwo z 1,5 roczną córeczką. Byłam pod wrażeniem takiego przedsięwzięcia z takim dzieckiem.
Wyszperałam dziś na ich stronie - fotorelacje z ich podróży z dzieckiem od najmłodszych miesięcy . Zobaczcie same: FOTOGRAFIA PODRÓŻNICZA - Ameryka Południowa, Azja, Europa, Polska --- bank fotografii, galerie, relacje, pokazy slajdów
My z Mężem dużo podróżujemy ale nie sądzę abym miała odwagę aż na takie wyprawy :) Ale.. kto wie czas pokaże.
 
Ostatnia edycja:
Hej- ja tylko na chwilkę nie nadrabiam bo nie dam rady teraz ale mam pytanko do Moniki- usunęłaś mnie z nk ??? o co chodzi ???
 
hej, za ktg się nie płaci (fakt jeszcze niecały rok temu się płaciło ale to było bezprawne). Jak leżysz na patologi to ktg masz 2x dziennie i albo idziesz do specjalnego pokoju albo przyprowadzają do Ciebie sprzęt (tak była na patologi 1).
 
reklama
byłam na KTG dzisiaj

totalnie bezpłatnie
wyszło nawet ok poza tym ze mały spał i miał nas w nosie musilśmy go co chwilkę szturac i trząść :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i tak zasypiał
 
Do góry