reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
Monika373 - gratulacje!!! Wiele sił dla Ciebie i zdrówka dla Maleństwa! Na której patologii byłaś?

U nas powoli się wszystko ładnie prostuje, wyniki morfologii i moczu są już dobre, tylko poziom płytek krwi o wiele za wysoki, pediatra twierdzi, że to dlatego, że badan krew była pobrana z paluszka a ona jest gęstsza, jednak dla pewności mamy za 2-3 miesiące zrobić powtórne badanie. Dokucza nam tylko skaza białkowa, uczulenie nie tylko na białko krowie ale też i na kurze oraz na banany. Męczy mnie czasem ta dieta eliminacyjna - wciąż karmię tylko piersią, jednak póki co daję radę. Przygotowania do chrzcin pełną parą, dziś zamówiłam tort. Ciekawe jak się uda imprezka w mieszkaniu, mam nadzieję, że pokój będzie elastyczny :)

rechot
- trzymam kciuki za Wasze zmagania!!!!

Na pudełko Ani też głosuję i mam nadzieję, że wspólnymi siłami wygramy!
 
Monia gratuluję! Ja też będę miała córeczkę. Miałam dzis robiona krzywa cukrowa w szpitalu, bo za pierwszym razem zemdlałam w przychodni, wiec teraz polezałam w szpitalu w Chełmży na oddziale od 8 do 15. Na szczęscie wyniki wyszły super. Tylko hemoglobina 9,9 wyszła i dostała tabletki. Miałam robione też USG i mala waży całe 531g heheh. Tylko łozysko mam przodujace i być może czeka mnie cesarka.
 
reklama
Do góry