reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
a cos sie stalo konkretnego? moze po prostu masz zly dzien??
albo jestes przytloczona rytmem dnia??

witam sie ja dzis zmeczona, dzis podwojny sukces na nocniku,

wogole teraz zaczynam zauwazac ze Olek sie duzo uczy, nauczyl sie robic kosi kosi, jak wola aaa to sadzamy na nocnik i jest kupka:)wogole wydaje sie ze takie dziecko nic nie rozumie a jednak nie rozumie bardzo duzo, jestem dumna mama:D

hehe ale wam tu przemyslenia walnelam:p

wogole co myslicie o chodzikach na tak czy na nie???
 
monika- powodzenia
rechot - trzymam kciuki za dobre wyniki, bedzie na pewno dobrze
kasiuch- jakiego dzielnego masz synka już siedzi na nocniku, ja pamiętam, że ok roczku Natalka też nam siedziała, a później był bunt i nocnik został schowany na pół roku. Chodzik u mnie jest na nie.
 
Ania - trzymaj się!! jestem z Wami całym sercem :tak:
Monika - gdzie nowy bobasek?:-)
Kasia - nie pamiętam czy Ci odp na grudniu, ale ja jestem na nie :no:
Bobomama - eh te ciężarne humorki ;-) mam nadzieję, że już lepiej :)

Chciałam napisać, że młodszy ruszył z kopyta i ma już 3 zęby :) raczkuje, staje sam, gada baba,tata,dada,papa, lala, łała, dziadzia nawet :-D ale mama nie :dry: Wydaje mi się, że jak na razie mama to dla niego łała ;-)
 
Ania trzymam kciuki !!!
bobomama- co się dzieję ? Pisz nam szybciutko a na pewno znajdziemy jakąś radę :tak:

Kasiuch u mnie chodzik z racji zawodu - absolutnie na NIE !!! tak samo jak wczesne nocnikowanie, my przygodę z nocniczkiem zaczniemy dopiero za kilka miesięcy.
No a w ogóle to gratulacje zdolniachy :tak::tak::tak: Luuuzna tobie też :tak::tak::tak:

Mikka a co u was ??? JAk młody ??? Pozdrów Natalkę od Gucia :-D

Zielona a Ty jak się czujesz ??? Meldować się proszę !!!
 
Ania - trzymaj się!! jestem z Wami całym sercem :tak:
Monika - gdzie nowy bobasek?:-)
Kasia - nie pamiętam czy Ci odp na grudniu, ale ja jestem na nie :no:
Bobomama - eh te ciężarne humorki ;-) mam nadzieję, że już lepiej :)

Chciałam napisać, że młodszy ruszył z kopyta i ma już 3 zęby :) raczkuje, staje sam, gada baba,tata,dada,papa, lala, łała, dziadzia nawet :-D ale mama nie :dry: Wydaje mi się, że jak na razie mama to dla niego łała ;-)
oooo gratuluje postepow!!!

i tak chyba nie kupie chodzika... bo w sumie to sam iedlugo zacznie chodzic...
 
reklama
Do góry