reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

No Monika może jutro urodzisz?:-) hihi urodziny razem z rozpoczęciem roku szkolnego ;-)
Trzymam kciuki za lekki poród :tak: ciesz się chwilą :tak: już niedługo znów powitasz pieluchy, nieprzespane noce itd ;-)
 
reklama
Mnie już wszystkiego odechciewa się,już myślę że w nieskończoność przyjdzie mi czekać.Wiecie,Bartosza najstarszego urodziłam 17 dni po i teraz myślę że to się powtórzy.Sprawdzałam biorytm-dużo najbliższych dni mam na minusie i z tendencją spadkową.Czasem myślę że to wszystko przez to że tak bardzo nie chciałam tego dziecka jak dowiedziałam się o ciąży i byłam w stresie a jeszcze wtedy moja matka mnie dobijała swoim gadaniem-nie chcę nawet tego wspominać bo to najgorsze co matka może powiedzieć swojemu dziecku,tym bardziej jedynemu a teraz wstydzi się żeby jakieś jej koleżanki dowiedziały się że będzie kolejny raz babcią::jak jedna kol jej przypadkiem zauwarzyła mnie to strasznie przeżywała że musiała dowiedzieć się.
 
uuuu to wspolczuje ja mam taka tesciowa:/
oby jej sie odmienilo, bo u nas niby ukochany wnus, ale to falszywa kobieta:/
Monika Ty nam sie tu melduj codziennie!!!
 
Oj Monia bardzo mi przykro:-( Twoja mama tak gada bo sama by pewnie chciała taką gromadkę a rozumiem że ma tylko Ciebie. Domyślam się że będzie wam ciężko ale taka rodzinka to teraz rzadkość, wiele rodzin wam zazdrości... Zobaczysz że wszytsko się poukłada... a i nie raz będziesz miała wszystkiego dość- uroki macierzyństwa, przecież sama wiesz ;-) Głowa do góry kochana, czekają Cię ciężkie dni- musisz być silna !!!
 
Monika ja nie rozumię Twojej mamy :no: Jak można się wstydzić własnych wnucząt? Inne kobiety by dały się poszatkować za 1 wnuka chociaż!
Nie stresuj się - pomyśl o maleńkich rączkach które będziesz niedługo całować, nóżkach które będziesz dotykać...myśl pozytywnie ;-)
 
Witam po dłuższej nieobecności trochę urlopowałam, miałam chrzciny Damianka i cieszę się, że już po wszystkim. Teraz została mi młoda i od poniedziałku idzie do przedszkola będę miała trochę luzu na zaglądanie do Was. Pozdrawiam
 
reklama
monia dawaj dawaj wypakuj sie już joooooo

a my narazie w domu czekamy na wyniki badań marwtimy sie i boimy

dziś ładna pogoda dziś zrobie zakupki i dłuuuuugi spacer
 
Do góry